Реал — Альмерія — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 21:31 29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Альмерія — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Альмерія (Іспанія).

Реал - Альмерия - 4:2. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Альмерия - 4:2. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Реал (Мадрид) — Альмерія (Іспанія) — 4:2 (3:1)
Голи: Бензема (5), Бензема (17), Бензема (42), Rodrygo (47) — Ласаро (45+1), Лукас Робертоне (61)

Попередження: Вінісіус Джуніор (37), Ласаро (66), Х. Мендес (67), Камавінга (74)

Огляд матчу Реал — Альмерія:

Мадридський «Реал» здобув перемогу над «Альмерією» з рахунком 4:2 в останньому матчі Ла Ліги, який відбувся на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Матч вийшов захопливим, господарі поля домінували в першому таймі. Перший гол у матчі був забитий протягом перших п’яти хвилин, коли гравець мадридського «Реала» Карім Бензема вразив ворота суперника. На 17-й хвилині він забив ще раз, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу. Однак невдовзі після цього Вінісіус Жуніор отримав жовту картку, що дещо збило темп гри команди. На 42-й хвилині у ворота «Реала» було призначено пенальті, який Бензема майстерно реалізував, оформивши заслужений хет-трик. Альмерії вдалося скоротити відставання в рахунку незадовго до перерви завдяки голу Лазаро.

Другий тайм почався яскраво для «Реал Мадрида», і Родріго забив гол на 47-й хвилині, ще більше зміцнивши свою перевагу. Однак «Альмерія» продемонструвала бойовий дух і зуміла забити ще раз на 61-й хвилині, завдяки голу Л. Робертоне. У матчі стався шквал замін з боку обох команд: у складі «Реала» вийшли такі гравці, як Т. Кроос, Н. Фернандес і Д. Карвахаль, а в складі «Альмерії» — А. Пуйгмаль, І. Егуарас, Л. Рамазані та Л. Суарес. Гравець «Реала» Е. Камавінга дістав жовту картку на 74-й хвилині, а гравці «Альмерії» Лазаро і Х. Мендес — на 66-й і 67-й хвилинах відповідно. Г. Мелеро та А. Сентеллес також вийшли на заміну в складі «Альмерії» на 75-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь «Реал Мадрида», який домінував у першому таймі та зумів домогтися перемоги, незважаючи на сильну гру «Альмерії» у другому таймі. Це був захопливий матч, у якому обидві команди наполегливо билися і демонстрували високу майстерність на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Реал, Альмерія — Ельче.