Ренн — Анже — 4:2. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:23 30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Анже — 4:2. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Анже (Франція).

Ренн - Анже - 4:2. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Анже - 4:2. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 33-й тур

Ренн (Франція) — Анже (Франція) — 4:2 (2:2)
Голи: Гуїрі (25), Седрік Хонтонджі (35), J. Doku (54), J. Doku (84) — Бенталеб (19), І. Ніан (42)

Предупредження: Седрік Хонтонджі (23), Крістофер Ву (66), Тіуб (69)

Огляд матчу Ренн — Анже:

У захопливому матчі Ліги 1 «Ренн» здобув перемогу над «Анже» з підсумковим рахунком 4:2. Матч проходив на стадіоні «Роажон Парк», і обидві команди продемонстрували свою силу перед захопленою публікою. Перший тайм закінчився з рахунком 2:2, причому «Анже» почав з пенальті, призначеного Н. Бенталебом на 19-й хвилині. Однак «Ренн» швидко відповів голом А. Гуїрі на 25-й хвилині. На 42-й хвилині «Анже» знову забив гол І. Ніана, а на 35-й хвилині «Ренн» отримав гол у свої ворота від К. Хаунтонджі. Другий тайм почався на ура: «Ренн» вийшов уперед, забивши гол Ж. Доку на 54-й хвилині. Напруга наростала в міру того, як обидві команди проводили заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь.

Гра загострилася ще більше, коли жовті картки отримали К. Вух з «Ренна» на 66-й хвилині і С. Тіуб з «Анже» на 69-й хвилині. «Анже», здавалося, мав шанс зрівняти рахунок завдяки голу І. Ніана на 72-й хвилині, але його було скасовано через офсайд. Ренн закріпив свою перевагу голом Ж. Доку на 84-й хвилині, привівши своїх уболівальників у сказ. Ближче до кінця гри обидві команди зробили низку замін, причому «Ренн» зробив потрійну заміну на 85-й хвилині. Остаточний рахунок 4:2 був зустрінутий схвальними вигуками домашньої публіки, оскільки «Ренн» здобув життєво важливу перемогу в Лізі 1. Загалом, матч став свідченням майстерності та рішучості обох команд, а також продемонстрував хвилювання і пристрасть, які може викликати футбол. Вболівальники на стадіоні «Роажон Парк» стали свідками захопливої гри, переможцем якої став «Ренн».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Ренн, Анже — Монако.