Труа — Ніцца — 0:1. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:23 30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і ... Труа — Ніцца — 0:1. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і Ніцца (Франція).

Труа - Ницца - 0:1. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистикаТруа - Ницца - 0:1. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 33-й тур

Труа (Франція) — Ніцца (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: Будауї (2)

Предупредження: Т. Моффі (51), А. Ремсі (64)

Огляд матчу Труа — Ніцца:

Футбольний матч між командами «Естак Труа» та «Ніцца» був дуже очікуваним у Лізі 1. Вболівальники та експерти очікували захоплюючого поєдинку між двома досвідченими командами, і вони не були розчаровані. Матч проходив на стадіоні Stade de l’Aube, і в ньому було кілька пам’ятних моментів, які залишили вболівальників у напрузі. Перший гол у матчі був забитий «Ніццою» вже на другій хвилині. Гол був красивим і був забитий Х. Будауї після швидкої атаки. Гості продовжували домінувати в грі протягом усього першого тайму, але «Естак Труа» не здавався. Господарі створили кілька шансів зрівняти рахунок, але не змогли втілити їх у голи. У перерві рахунок був Естак Труа 0 — Ніцца 1, і обидві команди пішли в роздягальню з різним настроєм. Естак Труа був сповнений рішучості відігратися в другому таймі, в той час як Ніцца прагнула зберегти свою перевагу. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Естак Труа». Ж. Рейн-Аделаїд вийшов на заміну, а І. Угбо був введений у гру. Заміна справила позитивний вплив, оскільки «Естак Труа» посилив тиск на «Ніццу», прагнучи зрівняти рахунок.

Однак захист «Ніцци» залишався стійким і продовжував стримувати атаки господарів. На 51-й хвилині Т. Моффі отримав жовту картку за небезпечну атаку, а на 64-й хвилині А. Ремзі також отримав жовту картку за аналогічний фол. Ці вилучення, здавалося, підстьобнули «Ніццу», і вона кинулася вперед, прагнучи збільшити свою перевагу. У відповідь на це «Естак Труа» зробив заміну: на 70-й хвилині І. Ларусі замінив П. Н. Яде. Ніцца також зробила дві заміни: Ж. Лотомба вийшов замість Ю. Аталя, а Б. Буанані замінив Р. Барклі. По ходу гри «Естак Труа» продовжував тиснути і пробивати проломи в обороні «Ніцци», але так і не зміг знайти такий необхідний еквалайзер. На 80-й хвилині «Естак Труа» зробив останню заміну: А. Бруус замінив Т. Бальде. Заміна не принесла плодів, і гра закінчилася з рахунком Естак Труа 0 — Ніцца 1. Насамкінець слід зазначити, що матч між командами «Естак Труа» та «Ніцца» був захопливим поєдинком, у якому обидві команди продемонстрували неабиякий талант і рішучість. Ранній гол «Ніцци» виявився вирішальним, оскільки «Естак Труа» не зміг знайти спосіб подолати оборону суперника. Перемога «Ніцци» дозволила їм піднятися в таблиці Ліги 1, а «Естак Труа» доведеться перегрупуватися і готуватися до наступної гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Труа — ПСЖ, Ніцца — Ренн.