Кадіс — Валенсія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:24 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Валенсія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Кадис - Валенсия - 2:1. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Валенсия - 2:1. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Кадіс (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 2:1 (1:0)
Голи: Г. Ескаланте (39), С. Гвардіола (46) — Семюел Ліно (51)

Предупредження: Феде Сан Еметеріо (60), Кастільєхо (75), Собріно (85), Моріба (85), Луїс Ернандес (90), Альфонсо Еспіно (90+6), J. Ледесма (90+6)

Огляд матчу Кадіс — Валенсія:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Кадіс» приймав «Валенсію» на стадіоні «Нуево Міранділья». Оскільки обидві команди виходили на гру з бажанням перемогти, матч мав стати захопливим. У першому таймі домінувала команда господарів, Кадіс, якій вдалося забити гол на 39-й хвилині завдяки вражаючій грі Г. Ескаланте. Валенсія насилу витримувала темп Кадіса, і коли пролунав свисток на перерву, рахунок на табло був 1:0 на користь господарів. Мабуть, у перерві Валенсія отримала від свого тренера підбадьорливу молитву, тому що в другому таймі вони вийшли на поле у всеозброєнні. Їм вдалося забити гол лише за шість хвилин до кінця другого тайму, завдяки блискучому удару С. Ліно. Однак «Кадіс» не встояв і швидко відповів другим голом, який на 46-й хвилині забив С. Гвардіола. Під час гри обидва тренери зробили кілька замін, щоб надати своїм командам свіжості та енергії. І. Муса та Е. Комерт із Валенсії вийшли на 56-й хвилині замість Д. Лопеса та С. Кастільєхо, відповідно. Фалі з «Кадіса» замінив Ж. Мере на 58-й хвилині, а І. Алехо вийшов замість Т. Бонгонди всього через хвилину.

На 67-й хвилині тренер «Кадіса» зробив ще дві заміни: К. Рамос і Р. Парра замінили Р. Алькараса і М. Мбайє. Валенсія також зробила останню заміну на 71-й хвилині, випустивши Д. Фулк’є і Ніко замість Т. Коррейї і Ж. Герри відповідно. Остання заміна «Кадіса» відбулася на 72-й хвилині: К. Лосано замінив С. Гвардіолу. По ходу гри жовті картки стали з’являтися все частіше і частіше. Ф. Сан-Еметеріо з «Кадіса» отримав жовту картку на 60-й хвилині, а С. Кастільєхо з «Валенсії» — на 75-й. На 85-й хвилині жовту картку отримали Р. Собріно та К. Лосано з «Кадіса», а І. Моріба з «Валенсії». Гра була на вістрі ножа, напруга була високою, що призвело до шквалу жовтих карток на останніх хвилинах. Л. Ернандес, Х. Ледесма та А. Еспіно з «Кадіса» отримали жовті картки на 90-й хвилині, завершивши драматичну та напружену гру. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Кадіса, що розлютило їхніх уболівальників. Валенсія зробила доблесні зусилля, але цього виявилося недостатньо для перемоги. Команда Кадіса, ведена своїм вражаючим бомбардиром С. Гвардіолою, зуміла. Гвардіолою, зуміла втримати перевагу і здобути важку перемогу у себе вдома.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Кадіс, Валенсія — Вільярреал.