Сассуоло — Емполі — 2:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:27 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та ... Сассуоло — Емполі — 2:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та Емполі (Італія).

Сассуоло - Эмполи - 2:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Эмполи - 2:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Сассуоло (Італія) — Емполі (Італія) — 2:1 (0:1)
Голи: Берарді (82), Берарді (90+6) — Н. Камб’ягі (11)

Попередження: А. Лорієнте (26), Лопес (61), Філіппо Бандінеллі (61)

Огляд матчу Сассуоло — Емполі:

Сассуоло здобув важку перемогу над Емполі в матчі Серії А, який відбувся на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. Матч розпочався з того, що на 11-й хвилині Н. Камбьягі з «Емполі» відкрив рахунок у матчі, забивши приголомшливий гол, який переграв воротаря «Сассуоло». На 26-й хвилині, перед самим свистком на перерву, гравець «Сассуоло» А. Лауріенте отримав жовту картку, і «Емполі» повів у рахунку з перевагою в один м’яч. На початку другого тайму «Сассуоло» зробив три заміни: Р. Трессольді, Дж. М. Феррарі та А. Пінамонті замінили Р. Харруї, Н. Баджрамі та Матеуса Енріке. Заміни, схоже, позитивно позначилися на Сассуоло, оскільки Д. Берарді, який вийшов замість Г. Дефреля на 58-й хвилині, почав створювати проблеми для захисту Емполі. На 61-й хвилині М. Лопес із «Сассуоло» і Ф. Бандінеллі з «Емполі» отримали жовті картки, сигналізуючи про підвищення інтенсивності матчу.

«Емполі» здійснив три заміни: А. Грассі, Дж. Акпа Акпро і Дж. Фацціні замінили Н. Камб’ягі, Ф. Бандінеллі та Р. Пікколі на 62-й, 68-й і 68-й хвилинах відповідно. На 74-й хвилині «Емполі» вирішив зрівняти рахунок, але гол було скасовано через порушення офсайду. Потім на 74-й хвилині А. Пінамонті отримав пряму червону картку, залишивши Сассуоло вдесятьох на полі. Проте вони продовжували йти вперед, і на 82-й хвилині Д. Берарді забив вирішальний гол, вивівши «Сассуоло» вперед. Емполі спробував повернутися в гру, але захист Сассуоло тримався стійко, і на 77-й хвилині Р. Марчіцца замінив Рожеріо, що допомогло Сассуоло здобути перемогу. Останній поворот у матчі стався на 90-й хвилині, коли у ворота «Сассуоло» було призначено пенальті, який спокійно реалізував Д. Берарді, забезпечивши перемогу господарів із рахунком 2:1. На закінчення можна сказати, що це був захопливий матч, який обидві команди провели з високою інтенсивністю. Заміни Сассуоло в другому таймі виявилися вирішальними, а нездатність Емполі реалізувати свої шанси коштувала їм перемоги. «Сассуоло» буде задоволений перемогою, що дозволить їм посісти більш високе місце в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Сассуоло, Емполі — Болонья.