Головний тренер «Краковії»: «Коноплянка цього разу був двигуном усіх наших атак. Але він може грати ще краще»

2023-05-03 07:44 Головний тренер польської «Краковії» Яцек Зелінські, підбиваючи підсумки матчу чемпіонату Польщі з «Медзью» (1:1), оцінив гру ... Головний тренер «Краковії»: «Коноплянка цього разу був двигуном усіх наших атак. Але він може грати ще краще»

Головний тренер польської «Краковії» Яцек Зелінські, підбиваючи підсумки матчу чемпіонату Польщі з «Медзью» (1:1), оцінив гру українського півзахисника своєї команди Євгена Коноплянки, який у цій зустрічі відзначився забитим м’ячем.

Яцек Зелінські та Євген Коноплянка на задньому фоні

«Заміни, які ми провели в перерві (Коноплянка був одним із тих, хто вступив у гру з перших хвилин другого тайму,— прим. ред.), призвели до того, що ми стали грати швидше. А Коноплянка цього разу був двигуном усіх наших атак. У нас було достатньо моментів, щоб забити більше, ніж один м’яч. Утім, можливості були й у „Медзі“.

Що ж стосується Коноплянки, то він досвідчений футболіст, який знає, чого від нього чекають, знає, яка велика на ньому лежить відповідальність. У нього високий потенціал, але зараз він його повністю не розкриває, не завжди використовує всі свої навички. Він може грати ще краще. Я сподіваюся, що він зможе нам допомогти ще більшою мірою»,— сказав Зелінські після закінчення матчу з «Медзью».