Володимир Шаран: «Гол ми «Шахтарю» забили чистий»

2023-05-03 21:29 Головний тренер «Миная» Володимир Шаран, коментуючи поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» в сьогоднішньому матчі 24-го ... Володимир Шаран: «Гол ми «Шахтарю» забили чистий»

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран, коментуючи поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» в сьогоднішньому матчі 24-го туру чемпіонату України (0:1), торкнувся теми суддівства.

Володимир Шаран. Фото - Ю.Юр'єв

«Суддівські помилки — це те, що ми часто бачимо в УПЛ. Вони впливають на результати. Гол ми забили чистий наприкінці першого тайму. І ще невідомо, як би склався другий тайм. У нас було б більше емоцій. Зрозуміло, що і „Шахтар“ зміг би додати, але могла бути інша гра. Це єдиний негатив. А так вітаю „Шахтар“ із перемогою», — сказав Шаран.