Власник лондонського «Челсі» Тодд Боулі зізнався, що він поки не адаптувався до реалій європейського футболу.
— У такому глобальному виді спорту немає профспілок, на відміну від США, тому в кожній країні світу існує свій ринок для гравців топ-рівня. І кожен із цих ринків відрізняється. Є португальський ринок, французький ринок, англійський ринок, і ти маєш вміти виходити на ці ринки.
Потім, звичайно, тобі потрібно створити команду, і твій тренер є провідником команди. Думаю, ми вже багато чого навчилися щодо різних ринків та глобальних аспектів цього всього.
Ми виступаємо у найкращій лізі світу та перебуваємо у першокласному місті світу. У нас неймовірна локація, — сказав Тодд Боулі.
Додамо, що після 34 турів «Челсі» займає 12 місце, в активі «синіх» 39 залікових пунктів.
Другой момент это роль ГМ ) в команде. У нас генеральный менеджер без тренера не делает ни один обмен или покупку. В штатах у тренеров могут и не спрашивать. Вот тебе игроки, тренеруй, доказывай, выигрывай.
Мне это не очень нравилось, но посмотрев шикарный фильм Moneyball с Бред Питтом, основанный на реальных событиях, понимаешь что главный в команде это ГМ, но никак ни тренер.
го, затеял посреди сезона реформирование команды, превратив ее в форменный кавардак. А тут никакие милли- арды не помогут. И вместо одной из ведущих команд английского и мирового футбола, еще недавно выигравшей самый престижный клубный турнир - ЛЧ, "Челси" превратился в заурядного участника...