Боруссія М — Бохум — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:03 6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Бохум — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Бохум (Німеччина).

Боруссия М - Бохум - 2:0. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Бохум - 2:0. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Бохум (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: Дж. Хофманн (35)

Предупредження: Дж. Хофманн (42)

Огляд матчу Боруссія М — Бохум:

У матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні «Stadion im BORUSSIA-PARK», монхенгладбахська «Боруссія» зустрілася з «VfL BOCHUM». Гра закінчилася перемогою монхенгладбахської «Боруссії» з рахунком 2:0 за рахунку 1:0 у перерві. Перший гол у матчі відбувся на 35-й хвилині, коли гравець монхенгладбахської «Боруссії» Й. Хофманн забив гол. Хофманн забив гол, завдяки чому їхня команда повела в рахунку до свистка на перерву. Перед самою перервою Хофманн був покараний жовтою карткою, що викликало деяке занепокоєння у господарів поля. На початку другого тайму VfL BOCHUM зробив дві заміни, випустивши К. Гамбоа замість С. Янка і Д. Т. Суареса замість К. Стафілідіса. Незважаючи на ці зміни, монхенгладбаська «Боруссія» зберегла свою перевагу до кінця матчу. Однак гра не обійшлася без труднощів для обох команд.

На 58-й хвилині жовту картку отримав гравець монхенгладбахської «Боруссії» А. Плеа, а в складі VfL BOCHUM з’явилися С. Цоллер замість П. Форстера. Цоллер замість П. Форстера на 63-й хвилині та Е. Масович замість П. Кунде на 69-й хвилині. Під час гри монхенгладбаська «Боруссія» зробила шквал замін: на 81-й хвилині А. Плеа замінив Л. Штіндль, потім Ф. Нойхауса замінив Х. Вольф, а Н. Нгуму замінив Л. Нетц, демонструючи своє бажання зберегти перевагу. На тій же хвилині VfL BOCHUM випустив А. Лосілью замість С. Ганвули. Коли до кінця гри залишалося всього п’ять хвилин, К. Стафілідіс був покараний жовтою карткою, а на 90-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» оформила перемогу другим голом Л. Штіндля. Після цього відбулися нові заміни у складі монхенгладбаської «Боруссії»: Й. Хофманна замінив К. Хофманна замінив К. Крамер, а С. Лайнера — Й. Скаллі. Скаллі. Матч на стадіоні ім. Боруссія-Парк завершився. Боруссія-Парк завершився заслуженою перемогою монхенгладбахської «Боруссії», чия контрольована гра вдихнула життя у вперту гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Боруссія М, Бохум — Аугсбург.