Анже — Монако — 1:2. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:29 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і ... Анже — Монако — 1:2. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і Монако (Франція).

Анже - Монако - 1:2. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаАнже - Монако - 1:2. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Анже (Франція) — Монако (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: А. Сіма (64) — Олександр Головін (45), Боаду (60)

Предупредження: Дісасі (55), Мохамед Камара (77), Ян Валерій (86), І. Ніан (89), Бенталеб (90+3)

Огляд матчу Анже — Монако:

Футбольний матч Ліги 1 між «Анже» і «Монако» на стадіоні «Раймон-Копа» тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. Рахунок 0:1 у перерві натякав на те, що на «Анже» чекає важка боротьба. Однак гра вийшла насиченою та цікавою і закінчилася з рахунком 1:2. Монако вийшов уперед перед самим свистком на перерву, коли О. Головін забив свій перший гол у матчі на 45-й хвилині. Анже незабаром зробив заміну в перерві, випустивши Б. Менді замість А. Уну. Незабаром відбулася друга заміна: Ж. Бахойя замінив А. Сіму. Друга половина гри здавалася більш напруженою, обидві сторони створювали моменти для взяття воріт. Однак «Монако» вдалося збільшити свою перевагу: на 60-й хвилині М. Боаду вразив ворота суперника. Ця невдача змусила «Анже» діяти, і вони відігралися на 64-й хвилині, коли А. Сіма забив гол.

Потім «Монако» зробив заміну, випустивши Е. Матазо замість М. Камара на 63-й хвилині, а «Анже» здійснив третю заміну, замінивши С. Тіуба на С. Думбія, а Ж. Калумба вийшов замість Х. Сабановича. М. Камара був вилучений з поля на 77-й хвилині, і команда зробила ще дві заміни: Т. Мінаміно і Вандерсон вийшли замість Е. Бен Сегіра і Е. Діопа відповідно. На останніх хвилинах гри стався спалах активності, коли на 85-й хвилині за «Анже» був вилучений Ю. Валері. Потім «Монако» зробив ще дві заміни на 88-й хвилині: А. Головіна замінив І. Якобс, а К. Діатта замінив К. Воланда. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, «Анже» зробив останню заміну: Х. Абделлі вийшов замість З. Ульд Халеда. Драматична кінцівка була неминуча, і судді вилучили І. Ніана на 89-й хвилині і Н. Бенталеба на 90-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Монако». На закінчення можна сказати, що це була захоплива гра від початку і до кінця. І «Анже», і «Монако» показали гідні результати, змусивши глядачів божеволіти. Цей матч став чудовим нагадуванням про те, чому Ліга 1 є однією з найбільш видовищних футбольних ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Анже, Монако — Лілль.