Аталанта — Ювентус — 0:2. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:33 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Ювентус — 0:2. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Ювентус (Турин).

Аталанта - Ювентус - 0:2. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Ювентус - 0:2. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Аталанта (Бергамо) — Ювентус (Турин) — 0:2 (0:0)
Голи: Семюел Ілінг Молодший (56), Влахович (90+9)

Предупредження: Рабьо (62), Йоакім Меле (90+1), Влаховіч (90+10)

Огляд матчу Аталанта — Ювентус:

Це був довгоочікуваний матч між двома гігантами італійського футболу — «Аталантою» та «Ювентусом». Коли команди вийшли на поле стадіону «Гевісс», хвилювання серед уболівальників було відчутним. Стадіон був заповнений вщерть, вболівальники з нетерпінням чекали початку гри своїх улюблених команд. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди грали обережно і намагалися знайти свою позицію. Хоча обидві сторони мали кілька шансів вийти з глухого кута, рахунок у перерві залишився 0:0. Однак другий тайм виявився зовсім іншою історією: гра набрала обертів, і голи нарешті почали забиватися. На 50-й хвилині «Аталанта» зробила першу заміну, випустивши Едерсона замість Ж. Бога. Однак саме «Ювентус» першим відкрив рахунок, коли на 56-й хвилині С. Іллінг Джуніор забив приголомшливий гол. Це вивело гостей уперед, і «Аталанті» довелося докласти ще більше зусиль, щоб повернутися в гру. На 60-й хвилині «Аталанта» зробила другу заміну, замінивши М. Пасаліча на Л. Мюріеля. Це означало їхній намір атакувати агресивніше.

Однак «Ювентус» не збирався втрачати свою перевагу, і на 62-й хвилині А. Рабіо отримав жовту картку за фол на гравцеві «Аталанти». На 65-й хвилині «Ювентус» здійснив одразу дві заміни: Н. Фаджіолі замість П. Погба і А. Мілік замість Д. Влаховича. У цей момент «Аталанта» також зробила заміну: Ж. Бога замінив Б. Соппі. Тепер обидві команди робили відчайдушні спроби забити, але здавалося, що перевага була на боці «Ювентуса». На 82-й хвилині «Ювентус» зробив ще дві заміни: С. Ілінга-молодшого замінив Ф. Костич, а А. Ді Марія вийшов замість Ф. К’єзи. Ці заміни, схоже, принесли свої плоди, оскільки гостям вдалося забити ще один гол на останніх хвилинах гри. Д. Влахович забив гол на 90-й хвилині, оформивши перемогу «Ювентуса». Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Ювентуса». «Аталанта» надала хорошу підтримку, але в підсумку не змогла зламати оборону «Ювентуса». Гості ж, навпаки, були клінічними у своєму підході та зуміли скористатися своїми можливостями. Матч Серії А між «Аталантою» та «Ювентусом» увійде в історію як напружений поєдинок, що був сповнений азарту та подій від початку й до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Аталанта, Ювентус — Кремонезе.