Торіно — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:33 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Монца (Італія).

Торино - Монца - 1:1. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Монца - 1:1. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Торіно (Турин) — Монца (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: Санабрія (46) — Капрарі (86)

Предупредження: Карлос Аугусто (44), Ю. Карамох (88), Самуеле Річчі (90+4)

Огляд матчу Торіно — Монца:

Матч Серії А між командами «Торіно» та «Монца» відбувся на стадіоні «Олімпіко Гранде Торіно». Оскільки обидві команди борються за форму в лізі, очікувалося, що матч буде напруженим. У першому таймі обидві команди без особливого успіху боролися за володіння м’ячем. Гра розкрилася в другому таймі, коли Монца зробила першу заміну на 46-й хвилині. Це виявилося надихаючим кроком, оскільки через трохи більше ніж 10 хвилин Монца повела в рахунку завдяки голу Джанлуки Капрарі. Торіно негайно відреагував трьома замінами, сподіваючись переломити хід гри. І це спрацювало.

На 75-й хвилині Янн Карамох вийшов на заміну замість Андрія Міранчука у складі «Торіно» й одразу ж справив ефект, допоміг створити вирішальний еквалайзер для господарів поля. По ходу гри обидві команди прагнули до перемоги, але в підсумку їм довелося задовольнятися одним очком у цьому захопливому матчі. У першому таймі був спірний момент, коли на 37-й хвилині Олексій Міранчук скасував гол за гру рукою. Карлос Аугусто з «Монци» також отримав жовту картку незадовго до перерви. Загалом, це була рівна гра, яка принесла справедливий результат. Нічия залишає «Торіно» на 17-му місці, а «Монцу» — на 11-му. Обом командам необхідно поліпшити свою форму, щоб піднятися вгору по турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Торіно, Монца — Наполі.