Рух — Інгулець — 3:0. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 17:01 8 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) та ... Рух — Інгулець — 3:0. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) та Інгулець (Петрове).

Рух - Ингулец - 3:0. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Ингулец - 3:0. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 25-й тур

Рух (Львів) — Інгулець (Петрове) — 3:0 (1:0)
Голи: В. Соломон-Отабор (14), Климчук (47), Климчук (90+5)

Попередження: M. Ковальов (83), Климчук (84), Рунич (87), Підгурський (90+3)

Огляд матчу Рух — Інгулець:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на «Арені Львів», «Рух Винники» в захоплюючому поєдинку протистояли «Інгульцю». У перерві «Рух Винники» вів із рахунком 1:0, адже їм вдалося забити гол В. Соломона-Отабора на 14-й хвилині. Соломона-Отабора на 14-й хвилині. Однак у другому таймі «Рух Винники» активізувалися і забили ще два м’ячі, оформивши перемогу над «Інгульцем» із рахунком 3:0. Ю. Климчук був тим гравцем, який знайшов ворота «Руху Винника» на 47-й і 90-й хвилинах, зробивши цю гру незабутньою для нього. З іншого боку, «Інгулець» насилу витримував темп гри і був змушений зробити кілька змін у складі. Першим у складі «Інгульця» було замінено Ю. Козиренка, а на 46-й хвилині замість нього вийшов А. Сітало. Потім відбулися ще дві заміни: В. Одарюка і Д. Резепова замінили В. Сидоренко і М. Мельничук відповідно.

«Інгулець» продовжував вносити зміни до свого складу: на 56-й і 70-й хвилинах Д. Нагієв і В. Клименка було замінено на М. Марусича та О. Коробенка відповідно. Однак їхні зусилля виявилися марними — вони не змогли забити жодного гола і в підсумку програли матч. Під час матчу також було видано кілька жовтих карток: одну за «Інгулець» отримав М. Ковальов на 83-й хвилині, потім по одній отримали Ю. Климчук і В. Рунич із «Руху Винного» на 84-й та 87-й хвилинах відповідно. Д. Підгурський із «Руху Винного» також отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Загалом, у цій грі домінували «Рух Винники», які взяли контроль від самого початку і не опускали руки до фінального свистка. Завдяки цій перемозі, команда піднялася в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і продовжуватиме прагнути до своєї мети — досягнення вершини ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Рух, Інгулець — Шахтар.