Фулгем — Лестер — 5:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 19:00 8 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Лестер — 5:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Лестер (Англія).

Фулхэм - Лестер - 5:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Лестер - 5:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Фулгем (Англія) — Лестер (Англія) — 5:3 (3:0)
Голи: Вілліан (10), Вінісіус (18), Керні (44), Керні (51), Вілліан (70) — Гарві Барнс (59), Меддісон (81), Гарві Барнс (89)

Попередження: Гарві Барнс (24), Меддісон (58), Сумаре (70)

Огляд матчу Фулгем — Лестер:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги «Фулгем» зустрівся з «Лестером» на стадіоні «Крейвен Коттедж». Оскільки обидві команди прагнули здобути вирішальну перемогу, матч обіцяв стати захопливим видовищем для футбольних уболівальників усього світу. У першій половині матчу «Фулгем» домінував. Вілліан відкрив рахунок за господарів на 10-й хвилині вдалим ударом. Карлос Вінісіус подвоїв перевагу на 18-й хвилині, точно пробивши повз воротаря «Лестера». Гості отримали першу жовту картку на 24-й хвилині, коли Х. Барнс був вилучений за грубий виклик. Фулгем" збільшив свою перевагу незадовго до перерви: Том Кейрні пробив повз воротаря «Лестера» на останніх хвилинах першого тайму. На початку другого тайму «Лестер» зробив ранню заміну, випустивши Д. Праета замість Тете. Незважаючи на це, «Фулгем» продовжував іти вперед і на 51-й хвилині додав ще один гол до свого рахунку, коли Керні забив свій другий гол у матчі. Однак «Лестер» не здавався і зумів відігратися на 59-й хвилині, коли Барнс пробив повз воротаря «Фулхема». На 60-й хвилині «Лестер» зробив пару замін, випустивши Й. Тілеманса і В. Ндіді для таких необхідних свіжих ніг. На 66-й хвилині у ворота «Лестера» було призначено пенальті, але Варді не зміг його реалізувати.

Фулгем скористався згаяною можливістю і забив свій п’ятий гол у матчі всього через чотири хвилини, а Вілліан забив свій другий гол у грі. На 70-й хвилині матчу «Лестер» отримав ще одну жовту картку, коли був вилучений Б. Сумаре. Потім гості зробили ще три заміни на 76-й хвилині, випустивши П. Дака, Л. Томаса. Дака, Л. Томаса і К. Дьюсбері-Холла замість Варді, Крістіансена і Сумаре відповідно. Фулхем також зробив дві заміни на тій самій хвилині, випустивши С. Даффі замість І. Діопа і Х. Ріда замість С. Лукіча. Останні десять хвилин матчу пройшли в напруженій боротьбі, на 81-й хвилині «Лестер» призначив пенальті, який належним чином реалізував Меддісон. Це підстьобнуло команду, і вона продовжила натиск, у підсумку забивши третій гол у матчі на 89-й хвилині зусиллями Барнса. Незважаючи на пізнє повернення «Лестера», «Фулгем» вистояв і здобув вирішальну перемогу з рахунком 5:3, на радість уболівальників на стадіоні «Крейвен Коттедж». Матч продемонстрував кілька фантастичних виступів обох команд, а передня лінія «Фулхема» показала майстер-клас в атакувальному футболі. Лестер також мужньо бився протягом усього матчу, незважаючи на прикру поразку. Загалом, цей матч став нагадуванням про те, чому Прем’єр-ліга є однією з найзахопливіших футбольних ліг у світі, із захопливою дією від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Фулхем, Лестер — Ліверпуль.