Черговий пенальті на користь «Дніпра-1»: Ротань і Комардін були вилучені під час матчу з «Олександрією»

2023-05-11 13:56 У ці хвилини триває догравання матчу 1-го туру чемпіонату України між «Дніпром-1» і «Олександрією». Ярослав Козик ... Черговий пенальті на користь «Дніпра-1»: Ротань і Комардін були вилучені під час матчу з «Олександрією»

У ці хвилини триває догравання матчу 1-го туру чемпіонату України між «Дніпром-1» і «Олександрією».

Ярослав Козик

На 20-й хвилині поєдинку у ворота «Олександрії» було призначено доволі спірний пенальті. Після такого рішення арбітра Ярослава Козика, наставник гостей Руслан Ротань і представник тренерського штабу «Дніпра-1» Вадим Комардін вступили в конфлікт, який ледь не завершився бійкою. У результаті — обидва отримали по червоній картці.

Пенальті реалізував Довбик, але за кілька хвилин Ковалець зумів зрівняти рахунок, забивши після подачі з правого флангу. Поточний рахунок — 1:1.