Вольфсбург — Гоффенгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:36 13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Гоффенгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Вольфсбург - Хоффенхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Хоффенхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Гоффенгайм (Німеччина) — 2:1 (1:0)
Голи: Ю. Камінські (15) —

Предупредження: Рідл Баку (31), Дж. Гілавогі (49), Бебу (51)

Огляд матчу Вольфсбург — Хоффенхайм:

На стадіоні VOLKSWAGEN ARENA відбувся захопливий футбольний матч між командами VfL Wolfsburg і 1899 Hoffenheim у рамках Бундесліги. Хоча дата і тур цього матчу не вказані, по грі було зрозуміло, що обидві команди приїхали грати, і нестачі в діях не було. Гра почалася з того, що «Вольфсбург» від самого початку заволодів ініціативою. Однак лише на 15-й хвилині їм вдалося вийти з глухого кута завдяки голу Я. Камінські. Господарі продовжували чинити тиск на гостей, але матч був далекий від завершення. На 31-й хвилині Р. Баку з VfL Wolfsburg отримав жовту картку, що, здавалося, поставило крапку в їхній грі. Однак команда продовжувала йти вперед, і на 49-й хвилині Ж. Гілавогі також отримав жовту картку. «Хоффенхайм 1899», навпаки, виглядав трохи нервовим і йому знадобився деякий час, щоб освоїтися в грі. Але з початком другого тайму вони повернулися в гру сильнішими і надійно захищалися проти «Вольфсбурга». І. Бебу з команди «Хоффенхайм 1899» отримав жовту картку на 51-й хвилині. У другому таймі обидві команди провели низку важливих замін: на 61-й хвилині «Вольфсбург» випустив М. Сванберга і Я. Вінда замість Ю. Герхардта та О. Мармуша.

Не відстаючи від них, 1899 Хоффенгайм на тій же хвилині ввів у гру М. Даббура замість Р. Скова. «Вольфсбург» продовжував домінувати у грі, і на 70-й хвилині П. Віммер був замінений на Л. Вальдшмідта. Ця заміна стала вирішальною у грі, оскільки на 75-й хвилині «Вольфсбург» знову забив гол завдяки Л. Вальдшмідту. На 73-й хвилині 1899 року Гоффенгайм випустив Анджеліно замість К. Дольберга, але було надто пізно: «Вольфсбург» продемонстрував вражаючу майстерність в атаці. На 85-й хвилині «Гоффенгайм 1899» зробив ще дві заміни: І. Бебу замінив Ф. О. Беккера, а Г. Промель замінив Т. Бішофа. На 88-й хвилині К. Акпогума отримав жовту картку за гру «1899 Хоффенхайм». Останні хвилини матчу були напруженими, і на 90-й хвилині «Вольфсбург» ввів у гру Н. Коззу замість Я. Камінські та К. Фішера замість Р. Баку. В останні хвилини матчу чудовий гол Ж. Гілавоги подарував 1899 Хоффенхайму проблиск надії, але було вже надто пізно. Підсумковий рахунок склав 2:1 на користь VfL Wolfsburg. Загалом, це був захопливий і запеклий матч, обидві команди показали вражаючі результати. Вболівальники обох команд отримали задоволення від захопливої гри у футбол, яка запам’ятається їм надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Вольфсбург, Хоффенхайм — Уніон.