ПСЖ — Аяччо — 5:0. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-14 00:00 13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Аяччо — 5:0. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Аяччо (Франція).

ПСЖ - Аяччо - 5:0. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Аяччо - 5:0. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 35-й тур

ПСЖ (Париж) — Аяччо (Франція) — 5:0 (2:0)
Голи: Руїс (22), Хакімі (33), Мбаппе (47), Мбаппе (54), Мохамед Юссуф (73)

Попередження: Маркетті (78), Маркіньос (78)

Огляд матчу ПСЖ — Аяччо:

«Парі Сен-Жермен» розгромив «Аяччо» в домінуючій грі на своєму полі, на «Парк де Пренс». Господарі поля вийшли вперед уже на 22-й хвилині, коли Ф. Руїс забив гол. Вони продовжували володіти м’ячем і подвоїли свою перевагу на 33-й хвилині, коли А. Хакімі влучив у сітку воріт. У другому таймі «Парі Сен-Жермен» знову вийшов уперед, і К. Мбаппе забив на 47-й хвилині, зробивши рахунок 3:0. На 54-й хвилині Мбаппе додав ще один м’яч до свого рахунку потужним ударом, який не залишив шансів воротарю «Аяччо». «Аяччо» намагався чинити опір, зробивши три швидкі заміни на 63-й та 64-й хвилинах.

Але «Парі Сен-Жермен» продовжував домінувати, зробивши три заміни на 64-й та 70-й хвилинах. На 73-й хвилині М. Юссуф забив власний гол, що ще більше погіршило становище «Аяччо». На 77-й хвилині червону картку було показано А. Хакімі, але це не вплинуло на результат матчу. Аяччо також отримав червону картку на 80-й хвилині — був вилучений Т. Мангані. Парі Сен-Жермен" продовжив вносити зміни, зробивши ще дві заміни на 83-й хвилині, в той час як «Аяччо» зробив одну. Матч закінчився оглушливою перемогою «Парі Сен-Жермен» із рахунком 5:0, який повністю переграв гостей. Мбаппе відзначився двома голами, а червона картка Хакімі стала єдиною невдачею команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осер — ПСЖ, Аяччо — Ренн.