РБ Лейпциг — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:31 14 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Вердер (Бремен).

РБ Лейпциг - Вердер - 2:1. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Вердер - 2:1. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 2:1 (0:0)
Голи: Орбан (87), Собослаї (90+6) — Л. Біттенкур (70)

Попередження: Ніклас Старк (22), Хенрікс (36), А. Юнг (57), Марко Фрідл (58), Собослаї (73), Ілля Груєв (73), Л. Біттенкур (74)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Вердер:

«РБ Лейпциг» здобув ще одну важливу перемогу в Бундеслізі, приймаючи на «Ред Булл Арені» бременський «Вердер». Рахунок у перерві матчу був 0:0, обидві команди не могли влучити у площину воріт протягом перших 45 хвилин. Гра була доволі жорсткою, оскільки в другому таймі було видано чотири жовті картки. Ніклас Штарк із бременського «Вердера» отримав першу жовту картку в грі на 22-й хвилині. Бенджамін Хенріхс із «РБ Лейпциг» також був вилучений з поля на 36-й хвилині. «РБ Лейпциг» думав, що відкрив рахунок на 68-й хвилині, але гол Крістофера Нкунку був скасований. Перший гол у грі стався на 70-й хвилині, коли Л. Біттенкорт забив за «Вердер Бремен». РБ Лейпциг відповів трьома замінами на 71-й хвилині. Ж. Гвардіола, К. Кампль і М. Хальстенберг вийшли замість Л. Клостерманна, А. Хайдари і Б. Генріхса. Заміна, схоже, пішла на користь «РБ Лейпциг», оскільки їм вдалося зрівняти рахунок лише через 17 хвилин після першого голу. Після цього гра стала досить напруженою, оскільки гравців обох команд було вилучено з поля.

Ілія Груєв і Леонардо Біттенкурт із «Вердера Бремена» отримали жовті картки на 73-й хвилині, а Домінік Собошлай із «РБ Лейпциг» був вилучений на тій самій хвилині. На 76-й хвилині «РБ Лейпциг» зробив ще одну заміну: Ю. Поульсен замінив Е. Форсберга. Вердер Бремен також зробив три заміни на тій самій хвилині. Н. Шмідт, М. Філіп і Е. Дінкчі вийшли замість І. Груєва, М. Дакша і Л. Біттенкурта. РБ Лейпциг зробив останню заміну на 82-й хвилині: X. Шлагер вийшов замість К. Лаймера. Вердер Бремен також зробив останню заміну на 86-й хвилині, коли Ж. Мбом вийшов замість Р. Шміда. «РБ Лейпциг» зумів домогтися перемоги, забивши два пізніх голи на останніх хвилинах гри. Перший був забитий на 87-й хвилині В. Орбаном. Другий гол був забитий у компенсований час, коли Д. Собошлай знайшов крапку в матчі. Загалом, це була напружена гра між двома командами. «РБ Лейпциг» буде задоволений перемогою і сподівається продовжити свою хорошу форму в Бундеслізі. Вердер Бремен, з іншого боку, буде розчарований поразкою, але прагнутиме відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — РБ Лейпциг, Вердер — Кельн.