Клермон — Ліон — 2:1. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:32 14 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Ліон — 2:1. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Ліон (Франція).

Клермон - Лион - 2:1. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Лион - 2:1. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 35-й тур

Клермон (Франція) — Ліон (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: Греджон Кієй (25) — А. Лаказетт (22)

Попередження: Флоран Ож’є (29)

Огляд матчу Клермон — Ліон:

Клермон Фут здобув перемогу в напруженому матчі Ліги 1 проти Ліона на стадіоні Габріель Монтпід з рахунком 2:1. Перша половина гри закінчилася з рахунком 1:1, обидві команди грали в конкурентний футбол, не бажаючи поступатися ні на йоту. Першим вдарив «Ліон»: А. Лаказетт забив чудовий гол на 22-й хвилині, вивівши свою команду вперед. Однак їхня перевага була недовгою. Лише за три хвилини Г. К’єї з «Клермон Фут» було призначено пенальті, внаслідок якого його команда зрівняла рахунок на 25-й хвилині. У час, що залишився в першому таймі, обидві команди мали рівну кількість моментів, але в перерві рахунок так і не змінився. Другий тайм розпочався з того самого, на чому закінчився перший: обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і отримати перевагу над суперником. Клермон Фут вийшов уперед, і на 65-й хвилині Г. К’єї забив свій другий гол у матчі. Цей гол знову вивів команду вперед і надав їй впевненості. «Ліон» спробував відігратися, але не зміг влучити у ворота.

Обидві команди продовжували робити заміни, і на 69-й хвилині Клермон Фут випустив М. Шама замість С. Хауї. Ліон замінив Жефіньо на А. Сарра, а С. Кумбеді на М. Густо на 65-й хвилині, сподіваючись змінити хід гри. Однак цього виявилося недостатньо для нічиєї, і «Клермон Фут» утримав свою перевагу. Коли матч добігав кінця, суддя виписав кілька жовтих карток обом командам, причому Кастелло Лукеба з «Ліона» отримав жовту картку на 73-й хвилині, а Ельбасан Рашані та К. Андрич із «Клермон Фут» отримали жовті картки на 90-й хвилині. Гравці «Ліона» Ніколас Тальяфіко та Антоні Лопеш також отримали жовті картки на 84-й і 90-й хвилинах відповідно. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Клермон Фут», на радість їхніх уболівальників. Матч показав, що футбол — це гра з двох половин, і перемога дістанеться тій команді, яка більше використовує свої шанси. «Клермон Фут» прагнутиме перенести цей імпульс на наступну гру, а «Ліон» сподіватиметься відігратися після цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Клермон, Ліон — Монако.