Металіст — Зоря — 0:5. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:37 14 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і ... Металіст — Зоря — 0:5. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і Зоря (Луганськ).

Металлист - Заря - 0:5. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист - Заря - 0:5. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 26-й тур

Металіст (Харків) — Зоря (Луганськ) — 0:5 (0:4)
Голи: О. Мізюк (1), E. Герреро (7), Ю. Скахов (21), Імереков (27)

Огляд матчу Металіст — Зоря:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги харківський «Метал» воював із луганською «Зорею» на стадіоні «Авангард». Уболівальникам не терпілося побачити, як обидві команди продемонструють свою майстерність на полі. Однак матч вийшов одностороннім. Матч розпочався з того, що обидві команди продемонстрували високу інтенсивність і рішучість перемогти. Однак луганська «Зоря» взяла гору вже за хвилину після початку матчу, коли гравець харківського «Металу» О. Мізюк пропустив гол у свої ворота. Луганська «Зоря» продовжила свою приголомшливу форму і швидко забила ще три м’ячі. Е. Герреро, Ю. Шахов і М. Імереков забили на 10-й, 21-й і 27-й хвилинах відповідно. Уболівальники харківського «Металу» були приголомшені, оскільки їхня команда насилу справлялася з безперервними атаками. На 31-й хвилині гравець харківського «Металу» Єгор Демченко отримав червону картку, внаслідок чого його команда залишилася вдесятьох. Потім харківський «Метал» зробив три заміни поспіль, сподіваючись переломити хід матчу.

Однак луганська «Зоря» продовжувала домінувати, а її гравці грали впевнено і вміло. На 85-й хвилині було призначено пенальті, який В. Бражко реалізував у гол. Матч закінчився з рахунком 0:5 на користь луганської «Зорі». Незважаючи на поразку, харківський «Метал» продемонстрував високу спортивну майстерність і привітав луганську «Зорю» з вражаючим виступом. Уболівальники обох команд залишали стадіон у повному захваті від якості показаного футболу. Це була приголомшлива перемога луганської «Зорі», яка показала майстер-клас у футболі. Вони грали як єдина команда і продемонстрували високу майстерність і виконання. Завдяки цій перемозі вони піднялися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і сподіватимуться на подальший розвиток подій. На закінчення слід зазначити, що матч «Метал» Харків — «Зоря» Луганськ був демонстрацією відмінного футболу. Команди показали хорошу боротьбу, але луганська «Зоря» переграла своїх суперників. Їхня командна робота, майстерність і рішучість були неперевершеними, і вони заслужено перемогли в цій грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Металіст, Зоря — Інгулець.