Минай — Дніпро-1 − 0:1. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 15:00 15 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і ... Минай — Дніпро-1 − 0:1. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

15 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і Дніпро-1 (Дніпро).

Минай - Днепр-1 - 0:1. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Днепр-1 - 0:1. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 26-й тур

Минай (Минай) — Дніпро-1 (Дніпро) — 0:1 (0:0)
Голи: Довбик (79)

Попередження: Бланко (31), I. Gonchar (41), S. Петко (46), V. М. Рибак (90+1)

Огляд матчу Минай — Дніпро-1:

Матч Прем’єр-ліги між «Минаєм» і «Дніпром-1» пройшов у напруженій боротьбі, в якій обидві команди боролися за перемогу на стадіоні «Минай». Матч розпочався з великою енергією обох команд, гравці прагнули якнайшвидше розпочати гру. Незважаючи на їхні зусилля, перший тайм закінчився в глухому куті, жодна з команд не змогла забити гол. Друга половина матчу була наповнена драматизмом, з деякими вражаючими змінами в динаміці обох команд. Перша важлива подія сталася на 31-й хвилині, коли гравець «Дніпра-1» Д. Бланко отримав жовту картку за необережну атаку. І. Гончар із «Миная» наслідував його приклад на 41-й хвилині, отримавши жовту картку за аналогічне порушення. Напруга в матчі була відчутною, гравці відчайдушно чекали перелому. На 63-й хвилині «Дніпро-1» зробив дві ключові заміни, замінивши Бланко на В. Рубчинського та В. Танчика на Є. Підлепенеця.

У відповідь «Минай» зробив першу заміну в матчі на 72-й хвилині, замінивши І. Гончара на Т. Дмитрука. Рахунок залишався рівним до 79-ї хвилини, коли гравець «Дніпра-1» А. Довбик забив важливий гол, вивівши свою команду вперед. На 82-й хвилині «Дніпро-1» здійснив ще дві заміни: О. Піхальонок і Є. Пасіч вийшли замість І. Пасіч вийшли замість І. Когута та Р. Матаррити. «Минай» зробив дві заміни: М. Шишка замінив С. Петька, а Б. Чуєв — М. Гечева. На 87-й хвилині В. Вітенчук замінив Ю. Коломоєць у складі «Миная», а В. Рогозинський вийшов замість А. Байдала. Матч закінчився жовтою карткою для гравця «Дніпра-1» В. М. Рибака на 90-й хвилині. Підсумковий рахунок 0:1 на користь «Дніпра-1», який зумів вирвати перемогу на виїзді. Матч був напруженим і наполегливим протистоянням двох команд, налаштованих на результат. Перемога «Дніпра-1» стала свідченням їхньої стійкості та здатності вирвати перемогу, незважаючи на те, що протягом більшої частини матчу вони перебували під тиском.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Минай, Дніпро-1 — Колос.