Ворскла — Кривбас — 1:0. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 17:00 19 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Кривбас — 1:0. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Кривбас (Кривий Ріг).

Ворскла - Кривбасс - 1:0. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Кривбасс - 1:0. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 27-й тур

Ворскла (Полтава) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:0 (0:0)
Голи: Степанюк (62)

Попередження: Т. Сефері (21), І. Дібанго (28), Задерака (34), Y. Павлюк (42), D. Sosah (50), Степанюк (52)

Огляд матчу Ворскла — Кривбас:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги полтавська «Ворскла» здобула перемогу над «Гірником» із рахунком 1:0 на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Обидві команди продемонстрували вражаючі оборонні навички в першому таймі, закінчивши його з рахунком 0:0. У першій половині матчу відбулося кілька інтенсивних сутичок між двома командами, що призвело до кількох жовтих карток. На 21-й хвилині жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» Т. Сефері, а на 42-й хвилині — Ю. Павлюк. Гравці «Гірника» І. Дібанго та М. Задерака також отримали жовті картки на 28-й та 34-й хвилинах відповідно. Д. Сосах із «Гірника» та Р. Степанюк із полтавської «Ворскли» отримали жовті картки на 50-й та 52-й хвилинах відповідно. Гра перейшла в інше русло в другому таймі, коли гравець полтавської «Ворскли» Р. Степанюк забив вражаючий гол на 62-й хвилині, вивівши свою команду вперед.

«Гірник» намагався зрівняти рахунок, але захисники полтавської «Ворскли» були занадто сильні. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись переломити хід гри на свою користь. На 60-й хвилині Д. Сосаха з «Гірника» замінив В. Семотюк. А. Челядін із полтавської «Ворскли» був замінений на В. Юрченка на 72-й хвилині. Гірник зробив ще дві заміни: М. Луньов був замінений на Т. Корабліна на 78-й хвилині, а В. Рябов вийшов замість Ю. Опанасенка на 81-й хвилині. Полтавська «Ворскла» зробила ще дві заміни: І. Кейн замінив І. Крупського на 82-й хвилині, а Т. Сефері — В. Чеснакова на 90-й хвилині. У підсумку з рахунком 1:0 перемогла полтавська «Ворскла», завдяки голу Р. Степанюка в другому таймі. Степанюка у другому таймі. Обидві команди грали неймовірно добре, але саме нападники та захисники полтавської «Ворскли» мали перевагу над своїми суперниками. Загалом, це був захопливий і напружений матч, який залишив уболівальників у передчутті прийдешніх подій у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Ворскла, Кривбас — Металіст.