Баварія — РБ Лейпциг — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:31 20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — РБ Лейпциг — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Бавария - РБ Лейпциг - 1:3. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - РБ Лейпциг - 1:3. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Баварія (Мюнхен) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 1:3 (1:0)
Голи: Гнабрі (25) — Лаймер (65), Нкунку (76), Собослаї (86)

Предупредження: Дж. Гвардіол (68), Павар (72)

Огляд матчу Баварія — РБ Лейпциг:

Мюнхенська «Баварія» зустрілася з «РБ Лейпциг» у захопливому матчі на «Альянц Арені». Матч був частиною німецької Бундесліги, і він не розчарував з точки зору дії, інтенсивності та хвилювання. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Баварії», але в другому таймі все кардинально змінилося. Перший гол у матчі було забито на 25-й хвилині, коли гравець «Баварії» С. Гнабрі влучив у сітку воріт. Господарі поля домінували у володінні м’ячем і виглядали комфортно, йдучи на перерву з перевагою. Однак у «РБ Лейпциг» були інші ідеї, і вони розпочали другий тайм із новим відчуттям мети та інтенсивності. Другий тайм розпочався із заміни у складі «РБ Лейпциг»: М. Сімакан вийшов замість Б. Генріхса. Ця зміна, здавалося, одразу ж далася взнаки, оскільки «РБ Лейпциг» почав домінувати в півзахисті та створювати моменти. Їхня наполегливість окупилася на 65-й хвилині, коли К. Лаймер забив блискучий гол, зрівнявши рахунок у матчі. Момент повністю змінився на користь «РБ Лейпциг», і «Баварії» насилу вдавалося зламати надійну оборону суперника.

На 76-й хвилині у ворота «РБ Лейпциг» було призначено пенальті, який реалізував К. Нкунку, забезпечивши своїй команді перевагу. «Баварія» наполегливо намагалася зрівняти рахунок, але на 86-й хвилині їх спіймали на перехопленні, і у ворота «РБ Лейпциг» було призначено ще один пенальті, який забив Д. Собослаї, закріпивши перемогу своєї команди. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «РБ Лейпциг», і цей результат став свідченням їхньої завзятості, духу і якості. Заміни, зроблені обома командами, мали значний вплив на хід матчу: А. Хайдара, Андре Сілва і Д. Ольмо з «РБ Лейпциг» зіграли вирішальну роль у перемозі. Водночас гравці «Баварії» Л. Сане, Р. Гравенберх і Д. Упамекано, попри всі зусилля, не змогли змінити хід матчу. Загалом, матч вийшов захопливим і цікавим, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Перемога «РБ Лейпциг» стала важливою заявою про наміри, оскільки вони хочуть кинути виклик «Баварії» в боротьбі за титул чемпіона Бундесліги. Господарям поля необхідно перегрупуватися і попрацювати над своїми слабкими сторонами, якщо вони сподіваються оговтатися від цієї поразки і продовжити своє домінування в німецькому футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Баварія, РБ Лейпциг — Шальке.