Шальке — Айнтрахт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:34 20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і ... Шальке — Айнтрахт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і Айнтрахт (Німеччина).

Шальке - Айнтрахт - 2:2. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаШальке - Айнтрахт - 2:2. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Шальке (Гельзенкірхен) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:2 (1:1)
Голи: Теродде (1) — Камада (21)

Попередження: Соу (6), Бута (32), Том Краус (39), Теродде (40), Р. Коло Муані (44), Моріц Йенц (44)

Огляд матчу Шальке — Айнтрахт:

Матч ФК «Шальке 04» — «Айнтрахт Франкфурт» був захопливим і закінчився внічию 2:2. Матч Бундесліги проходив на стадіоні VELTINS-Arena, де обидві команди прагнули набрати важливі очки в турнірній таблиці. На початку гри ФК «Шальке 04» домінував на полі, і нападник С. Теродде забив перший гол лише через хвилину після початку матчу. Однак франкфуртський «Айнтрахт» швидко відповів своїм голом, коли на 21-й хвилині Д. Камада вразив ворота суперника. По ходу гри обидві сторони обмінялися жовтими картками: Д. Соу і Бута з «Айнтрахта Франкфурт», а також Т. Краусс, С. Теродде, М. Єнц і Р. Коло Муані з «Айнтрахта Франкфурт». У перерві рахунок залишився рівним — 1:1, і обидві сторони прагнули забити гол. На 59-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» нарешті забив другий гол, гол забив Тута. ФК «Шальке 04» відповів, ввівши в гру Т. Скарке замість Д. Дрекслера на 55-й хвилині.

По ходу матчу обидві сторони зробили додаткові заміни в спробі домогтися перемоги. Айнтрахт Франкфурт ввів у гру К. Ленца замість А. Кнауффа на 60-й хвилині, а Д. Латца замінив Т. Краусса на 65-й хвилині. На 77-й хвилині ФК «Шальке 04» представив двох нових гравців: С. Теродде замінив С. Полтера, а Р. Залазар вийшов замість Т. Мора. Айнтрахт Франкфурт також зробив дві зміни: Бута замінив Ж. Діна Ебімбе, а Р. Коло Муані поступився місцем Р. Боррі. Нарешті, на 85-й хвилині ФК «Шальке 04» вдалося зрівняти рахунок, і С. Полтер забив еквалайзер. Потім Тута з «Айнтрахта Франкфурт» отримав жовту картку в компенсований час, і матч завершився внічию 2:2. Обидві сторони будуть розчаровані тим, що не домоглися перемоги, але результат був справедливим відображенням гри. ФК «Шальке 04» залишиться в Бундеслізі і буде сподіватися поліпшити свої результати в майбутніх матчах, а «Айнтрахт Франкфурт» буде прагнути зміцнити своє становище в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Шальке, Айнтрахт — Фрайбург.