Альмерія — Мальорка — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:38 20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Мальорка — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Альмерия - Мальорка - 3:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Мальорка - 3:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Альмерія (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 3:0 (2:0)
Голи: Ласаро (12), Ласаро (42), Ласаро (58)

Предупредження: Елі (7), Кан-ін Лі (67), Хаджікадуніч (83)

Огляд матчу Альмерія — Мальорка:

Альмерія та Мальорка зустрілися в матчі Ла Ліги на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Альмерія розпочала гру впевнено, а Р. Елі отримав жовту картку лише через сім хвилин після початку матчу. Однак саме «Альмерія» забила першою на 12-й хвилині, коли Лазаро влучив у сітку воріт. На перерву команда пішла з рахунком 2:0 після того, як Лазаро забив ще раз на 42-й хвилині. Мальорка спробувала відігратися, зробивши три швидкі заміни на 56-й і 57-й хвилинах. Але Альмерія продовжувала домінувати, забивши ще раз на 58-й хвилині, а Лазаро завершив свій хет-трик.

Альмерія також зробила заміну: Г. Мелеро вийшов замість К. де ла Хоса на 64-й хвилині. Гра часом переходила в сутички, і на 67-й хвилині Лі Канг-Ін отримав жовту картку за порушення правил. Мальорка підвищила темп, зробивши дві останні заміни на 70-й хвилині, і в останні 10 хвилин сильно пресингувала. Але «Альмерія» залишалася твердою, зробивши свої останні заміни на 81-й хвилині. У підсумку «Альмерія» здобула перемогу з підсумковим рахунком 3:0. Завдяки домінуванню команди на полі, «Мальорці» було складно відігратися. Незважаючи на поразку, «Мальорка» виклалася повністю, а Д. Хаджікадуніч отримав жовту картку наприкінці гри. Загалом, матч вийшов захопливим, Альмерія здобула перемогу і набрала три найважливіші очки в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Альмерія, Мальорка — Валенсія.