Металіст 1925 — Металіст — 2:0. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 19:57 21 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Металіст — 2:0. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Металіст (Харків).

Металлист 1925 - Металлист - 2:0. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Металлист - 2:0. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 27-й тур

Металіст1925 (Харків) — Металіст (Харків) — 2:0 (0:0)
Голи: М. Безуглий (58), A. Чирук Юрійович (68)

Предупредження: І. Коваленко (20), Ралюченко (25), Чайковський (50), E. Ткачук (55)

Огляд матчу Металіст 1925 — Металіст:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Ковалівка» харківський «Металіст 1925» зустрівся з харківським «Металом». Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але другий тайм виявився більш насиченим. На 20-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» І. Коваленко отримав жовту картку, а на 25-й хвилині жовту картку отримав гравець харківського «Металіста» А. Ралюченко. На 37-й хвилині харківський «Метал» зробив першу заміну: Б. Порох вийшов замість О. Ніколишина. Потім відбулася ще одна заміна на 46-й хвилині, коли С. Валенсіо замінив М. Багачанського. Другий тайм почався з жовтої картки для гравця харківського «Металу» І. Чайковського на 50-й хвилині. Металіст 1925 Харків відповів заміною на 52-й хвилині, випустивши А. Ременюка замість А. Абдуллаєва.

Через кілька хвилин, на 58-й хвилині, харківський «Металіст 1925» вивів команду з глухого кута голом М. Безуглого. На 61-й хвилині харківський «Металіст» спробував змінити ситуацію ще однією заміною, випустивши А. Чидомера замість Ю. Рязанцева. Але «Металіст 1925 Харків» продовжував домінувати, і на 68-й хвилині А. Чирук Юрійович забив другий гол. Металіст 1925 Харків також зробив кілька замін, на 70-й хвилині І. Коваленко замінив М. Рудавського. Харківський «Металіст» спробував відігратися, зробивши ще дві заміни на 77-й хвилині: Ю. Картушов замінив Б. Бойчука, а І. Чайковський — С. Панасенка. На 81-й хвилині харківський «Металіст 1925» також здійснив заміни: А. Чирук Юрійович і Ю. Мартинюк замінили В. Островського і А. Ткачука. Р. Русин також вийшов замість В. Дмитренка. Зрештою, на 90-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» А. Ткачук отримав жовту картку, але матч так і закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Металіст 1925 Харків здобув чергову перемогу в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Металіст 1925, Кривбас — Металіст.