Дніпро-1 - Ворскла - 1:2. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 15:00 24 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 - Ворскла - 1:2. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Ворскла (Полтава).

Днепр-1 - Ворскла - 1:2. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Ворскла - 1:2. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Ворскла (Полтава) — 1:2 (1:2)
Голи: Бланко (3) — О. Скляр (11), I. Кейн (45+4)

Попередження: Адамюк (10), R. Matarrita (35), Бланко (45+1), Руслан Бабенко (50), О. Сваток (52), O. Kucher (76), E. Pasich (84), I. Кейн (85), A. Кулаковський (90+4)

Огляд матчу Дніпро-1 — Ворскла:

На стадіоні «Авангард» відбувся футбольний матч між командами «Дніпро-1» і «Ворскла Полтава», у якому обидві команди прагнули домогтися перемоги. Рахунок у перерві був 1:2, в якому лідирувала полтавська «Ворскла», і остаточний рахунок залишився таким самим, у підсумку перемогу здобула полтавська «Ворскла». Перший гол у матчі забив гравець «Дніпра-1» Д. Бланко на 3-й хвилині, задавши темп грі. Однак полтавська «Ворскла» швидко відповіла штрафним ударом О. Скляра всього через 8 хвилин, довівши рахунок до 1:1. Перед самою перервою гравець полтавської «Ворскли» І. Кейн забив гол, вивівши свою команду вперед із рахунком 1:2. У другій половині гри обидві команди зробили кілька замін, намагаючись переломити хід матчу.

Дніпро-1 спробував зрівняти рахунок, випустивши на початку тайму Є. Пасіча та О. Гуцуляка, але захист полтавської «Ворскли» залишався сильним, і їм вдалося втримати перевагу. Обидві команди отримали по кілька жовтих карток впродовж усієї гри: по одній отримали гравці «Дніпра-1» В. Адамюк, Р. Матарріта, Д. Бланко, Р. Бабенко, О. Сваток, Є. Пасіч, О. Кучер і Пеглоу. У полтавської «Ворскли» жовту картку отримали А. Кулаковський, І. Кейн і Лукас Рамірес. У підсумку перемогла полтавська «Ворскла», здобувши таку необхідну перемогу в Прем’єр-лізі. Загалом, це був захопливий матч, обидві команди продемонстрували вражаючі навички та тактику на полі. Вболівальники отримали задоволення від захопливої гри, в якій було багато драматизму і хвилювання від початку і до кінця. Незважаючи на поразку, «Дніпро-1» може втішитися тим, що показав сильний виступ, і прагнутиме відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Дніпро-1, Ворскла — Колос.