Верес - Олександрія - 2:2. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 17:00 24 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) та ... Верес - Олександрія - 2:2. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) та Олександрія (Олександрія).

Верес - Александрия - 2:2. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Александрия - 2:2. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Верес (Рівне) — Олександрія (Олександрія) — 2:2 (1:2)
Голи: Д. Кльоц (26), Вовченко (56) — Ковалець (10), М. Михайленко (17)

Предупредження: D. Балан (83), М. Михайленко (90+2)

Огляд матчу Верес — Олександрія:

Матч Прем’єр-ліги між рівненським «Вересом» та «Олександрією» на стадіоні «Авангард» був захопливим і завершився внічию 2:2. У першому таймі «Олександрія» домінувала і повела в рахунку, забивши два швидкі голи. К. Ковалець відкрив рахунок на 10-й хвилині, а потім М. Михайленко забив гол на 17-й хвилині. Верес Рівне не здавався, забивши гол на 26-й хвилині зусиллями Д. Кльоца. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Олександрії». У другому таймі рівненський «Верес» щосили намагався відігратися, і їхні зусилля окупилися, коли на 56-й хвилині С. Вовченко влучив у сітку. Вовченко влучив у сітку воріт.

Обидві команди продовжували створювати моменти, при цьому «Олександрія» зробила три заміни поспіль, а «Верес» — чотири. Гра залишалася рівною до фінального свистка, і обидві команди погодилися на нічию. Наприкінці гри було кілька напружених моментів: жовті картки отримали Д. Балан із «Вереса» та М. Михайленко з «Олександрії». Загалом, це була захоплива гра, проведена з великим ентузіазмом обома командами. Вболівальники «Вереса» будуть задоволені тим, як їхня команда відігралася в другому таймі, а вболівальники «Олександрії» — загальною грою своєї команди. Команди продовжують боротьбу за очки в Прем’єр-лізі, і поки неясно, як цей матч вплине на їхнє турнірне становище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Верес, Олександрія — Зоря.