Реал - Райо Вальєкано - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 22:32 24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал - Райо Вальєкано - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Реал - Райо Вальекано - 2:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Райо Вальекано - 2:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Реал (Мадрид) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 2:1 (1:0)
Голи: Бензема (31), Rodrygo (89) — Р. де Томас (84)

Попередження: Альваро Гарсія (33), Унаї Лопес (51), Комесанья (53), Карвахаль (60)

Огляд матчу Реал — Райо Вальєкано:

Мадридський «Реал» здобув перемогу над «Райо Вальєкано» в напруженому поєдинку Ла Ліги на «Сантьяго Бернабеу». Господарі домінували від самого початку матчу і вийшли вперед на 31-й хвилині завдяки голу Каріма Бензема. Райо Вальєкано спробував відігратися і отримав жовту картку лише за дві хвилини, коли Альваро Гарсія був покараний за фол. Це був тривожний знак для гостей, адже гра продовжувала розвиватися у швидкому темпі. У другому таймі «Райо Вальєкано» спробував повернутися в гру, але було очевидно, що їхні зусилля не увінчалися успіхом. Жовті картки продовжували летіти, і за перші дванадцять хвилин другого тайму було видано ще три. На 63-й хвилині «Райо Вальєкано» вирішив зробити дві заміни: Палазон і Тремо замінили Чаваррію і Комесану. Мадридський «Реал» послідував цьому прикладу тієї ж хвилини, випустивши Себальоса замість Вальверде.

Гра продовжувала залишатися напруженим поєдинком, оскільки обидві команди шукали потенційного переможця матчу. Райо Вальєкано зробив свою третю заміну на 69-й хвилині, випустивши Камело замість де Томаша. У відповідь Зідан ввів у гру Асенсіо замість Модріча. Гра набула драматичного повороту на 83-й хвилині, коли «Райо Вальєкано» зробив дві заміни. Вони замінили Фалькао та Санчеса на Гарсію та Лопеса відповідно. Реал Мадрид також зробив третю зміну, замінивши Рюдігера на Тчуамені. Після цих замін «Райо Вальєкано» почав набирати обертів і забив гол на 84-й хвилині завдяки голу де Томаша. Але в «Реала» були інші ідеї, і на останніх хвилинах гри вони вирвали перемогу завдяки голу Родріго. Попри всі зусилля «Райо Вальєкано», «Реал Мадрид» був надто сильний і домігся перемоги. Цей результат значною мірою підвищить їхню впевненість у своїх силах, оскільки перегони за титул чемпіона Ла Ліги тривають.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Реал, Райо Вальєкано — Вільярреал.