Минай - Рух - 0:0. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 15:00 25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і ... Минай - Рух - 0:0. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і Рух (Львів).

Минай - Рух - 0:0. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Рух - 0:0. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Минай (Минай) — Рух (Львів) — 0:0 (0:0)

Предупредження: В. Роман (17), Рогозинський (18), Y. Кравчук (77), Сапуга (90+4), S. Петко (90+2)

Огляд матчу Минай — Рух:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Минай» і «Рух Винники» на стадіоні «Минай» закінчився безгольовою нічиєю після того, як обидві команди впродовж усієї гри не змогли забити жодного гола. Перший тайм пройшов відносно спокійно, обидві сторони не змогли створити явних моментів. В. Роман з команди «Рух Винники» отримав жовту картку на 17-й хвилині після фолу, а В. Рогозинський з команди «Минай» наслідував його приклад, отримавши жовту картку на 18-й хвилині.

У другому таймі обидві команди зробили кілька замін: «Рух Винники» випустив О. Довги замість Таллеса на 46-й хвилині, а Ф. Альваренга замість В. Рунича на 56-й хвилині. Минай також зробив кілька змін: І. Гончар вийшов замість Т. Дмитрука на 65-й хвилині, а В. Вітенчук замінив М. Шишку на 70-й хвилині. На 77-й хвилині гравець «Минаю» Ю. Кравчук отримав жовту картку, а ближче до кінця гри обидві команди зробили ще кілька замін. Минай випустив О. Вишневського замість Ю. Коломійця, В. Рогозинського замість М. Гечева і О. Мельника замість Б. Чуєва на 84-й хвилині. Рух Винники також зробив заміну: В. Рунич вийшов замість Ю. Карабіна на 89-й хвилині. На 90-й хвилині у грі з’явилася ще одна жовта картка: С. Петько з «Минаю» та М. Сапуга з «Рух Винники» отримали попередження. Попри всі зусилля обох команд, матч закінчився безгольовою нічиєю, залишивши їх з одним очком у турнірній таблиці. Попри те, що матч не був найзахопливішим, обидві команди продемонстрували надійну оборону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст — Минай, Чорноморець — Рух.