Трилер у Бундеслізі. «Баварія» оформила чемпіонство на 89-й хвилині

2023-05-27 22:45 Сьогодні відбувся заключний, 34-й тур чемпіонату Німеччини. Перед ним лідерство в турнірній таблиці утримувала дортмундська «Боруссія», ... Трилер у Бундеслізі. «Баварія» оформила чемпіонство на 89-й хвилині

Сьогодні відбувся заключний, 34-й тур чемпіонату Німеччини. Перед ним лідерство в турнірній таблиці утримувала дортмундська «Боруссія», яка випереджала мюнхенську «Баварію» на два очки.

Від титулу дортмундців відділяла перемога над скромним «Майнцом», але вже до середини першого тайму лідер поступався з рахунком 0:2. У результаті, «Боруссія» задовольнилася лише нічиєю, 2:2, тоді як «Баварія» зуміла вирвати перемогу в матчі з «Кельном» (на 89-й хвилині зустрічі).

Як підсумок, «Боруссія» і «Баварія» фінішували з однаковою кількістю набраних очок, але за особистими зустрічами саме мюнхенський клуб опинився на підсумковому першому місці.

Додамо, що «Баварія» стала чемпіоном Німеччини в 33-й раз, і це є національним рекордом. На другому місці за цим показником «Нюрнберг», який тріумфував 9 разів, а замикає трійку лідерів за кількістю титулів та сама «Боруссія» з Дортмунда, яка ставала найкращою 8 разів.