Вольфсбург - Герта - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:57 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург - Герта - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Герта (Берлін).

Вольфсбург - Герта - 1:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Герта - 1:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Герта (Берлін) — 1:2 (1:0)
Голи: Ю. Камінські (2) — I. Maza (55), Ріхтер (68)

Попередження: Сердар (44), Кенні (45+5), Марвін Платтенхардт (48), Себастьян Борнау (68)

Огляд матчу Вольфсбург — Герта:

У матчі Бундесліги на стадіоні «Фольксваген Арена» в захопливому поєдинку зійшлися «Вольфсбург» і берлінська «Герта». Рахунок у перерві був сприятливим для «Вольфсбурга» — 1:0 завдяки вдалому голу Я. Каміньскі на 2-й хвилині. Каміньскі на 2-й хвилині.

Герта Берлін почала другий тайм із почуттям терміновості, і це проявилося в тому, що вони зробили кілька ранніх замін. Заміни принесли свої плоди, коли І. Маза на 55-й хвилині зрівняв рахунок — 1:1. Герта Берлін продовжувала чинити тиск на оборону Вольфсбурга і незабаром була винагороджена другим голом, забитим М. Ріхтером на 68-й хвилині. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди отримали безліч жовтих карток. Першим до суддівської книги потрапив гравець берлінської «Герти» Суат Сердар, який отримав жовту картку на 44-й хвилині за грубий виклик. Другу жовту картку за гру отримав Джонджо Кенні на 45-й хвилині. У другому таймі обидві команди зробили заміни: «Вольфсбург» випустив М. Сванберга замість Ф. Нмечі на 45-й хвилині, а берлінська «Герта» ввела Д. Шерханта замість Ж. Нганкама та І. Мазу замість С. Сердара на 46-й хвилині. Себастьян Борнаув незабаром поповнив список гравців, які отримали жовті картки на 67-й хвилині, давши «Герті Берлін» можливість закріпити свою перевагу. Т. Рьольке вийшов замість Ф. Нідерлехнера на 71-й хвилині, зробивши останню заміну в матчі для «Герти Берлін». «Вольфсбург» зробив кілька пізніх замін, намагаючись повернутися в гру: на 66-й хвилині Л. Вальдшмідт замінив П. Віммера, а К. Паредес замінив Я. Каміньскі на тій же хвилині. На 80-й хвилині Д. Пейчинович вийшов замість Ю. Герхардта, а Омар Мармуш замінив Я. Вінда. На 90-й хвилині Жан-Поль Боетіус і Марко Ріхтер отримали жовті картки за «Герту Берлін». Це була важка поразка для VfL Wolfsburg, який не зміг утримати перевагу, але Hertha Berlin заслужила на перемогу завдяки вражаючій грі в другому таймі. Обидві команди будуть прагнути поліпшити свої результати в наступних матчах, продовжуючи боротьбу за успіх у Бундеслізі.