Шахтар - Дніпро-1 - 3:0. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 17:02 28 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар - Дніпро-1 - 3:0. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Дніпро-1 (Дніпро).

Шахтер - Днепр-1 - 3:0. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Днепр-1 - 3:0. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Шахтар (Донецьк) — Дніпро-1 (Дніпро) — 3:0 (1:0)
Голи: А. Бондаренко (9)

Предупредження: Бланко (36)

Огляд матчу Шахтар — Дніпро-1:

В один із днів Прем’єр-ліги донецький «Шахтар» зустрічався з «Дніпром-1» на стадіоні «Арена Львів». Хоча час, дата і раунд цього матчу не були вказані, гра, безумовно, була напруженою. У першому таймі донецький «Шахтар» вийшов уперед, коли О. Бондаренко забив гол на 9-й хвилині гри. По ходу гри «Дніпро-1» намагався відігратися, але не зміг реалізувати свої моменти. На 31-й хвилині донецький «Шахтар» здійснив першу заміну: Ю. Конопля був замінений на Б. Михайличенка. З іншого боку, «Дніпро-1» на 36-й хвилині отримав жовту картку, вилученим виявився Д. Бланко. На другий тайм донецький «Шахтар» вийшов із новими силами і на 55-й хвилині забив другий м’яч. Цього разу за «Шахтар» забив Д. Сікан. Через чотири хвилини господарі поля ще більше збільшили свою перевагу, коли Т. Степаненко забив третій м’яч у ворота «Шахтаря».

До цього моменту «Дніпро-1» зробив три заміни, намагаючись вичавити з гри хоч щось, але було вже надто пізно. По ходу гри донецький «Шахтар» зробив ще дві заміни, а «Дніпро-1» — ще дві. На 75-й хвилині жовту картку отримав В. Рубчинський із «Дніпра-1». Після цього у складі донецького «Шахтаря» О. Бондаренко замінив Ю. Назарина, а О. Зубков вийшов замість М. Шведа. Попри те, що гра практично добігла кінця, на вболівальників чекало ще кілька сюрпризів. На 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Дніпра-1» Пеглов. Незабаром після цього червоні картки отримали також Ю. Назаріна та А. Трубін із донецького «Шахтаря». У підсумку підсумковий рахунок 3:0 на користь донецького «Шахтаря» відобразив його домінування над «Дніпром-1» впродовж усього матчу. Це була заслужена перемога донецького «Шахтаря», який показав цього дня фантастичний футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Шахтар, Дніпро-1 — Кривбас.