Барселона — Мальорка — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 21:53 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Мальорка — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Барселона - Мальорка - 3:0. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Мальорка - 3:0. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Барселона (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 3:0 (2:0)
Голи: Ансу Фаті (1), Ансу Фаті (24), Гаві (70)

Огляд матчу Барселона — Мальорка:

Барселона зустрілася з Мальоркою в матчі Ла Ліги, який відбувся на стадіоні Spotify Camp Nou. Гра була захопливою, оскільки «Барселона» домінувала на полі протягом усього матчу. Незважаючи на труднощі, з якими зіткнулася «Мальорка», «Барселоні» вдалося здобути заслужену перемогу з рахунком 3:0. У першій половині матчу «Барселона» задала темп, а молодий нападник Ансу Фаті забив два голи поспіль. Перший гол Фаті забив на самому початку гри, всього через хвилину після початку. А всього через двадцять хвилин він забив другий гол, закріпивши перевагу «Барселони». «Мальорка» спробувала відігратися, але зазнала серйозного удару після того, як гравець півзахисту Амат Ндіайє отримав червону картку на 14-й хвилині, залишивши свою команду в меншості на одного гравця до кінця гри.

Надалі «Барселона» скористалася своєю чисельною перевагою, легко пресингуючи оборону «Мальорки». У другому таймі «Барселона» зробила кілька замін, випустивши Гаві, Рафінью та Фернандо Торреса, які посилили атаку команди. Гаві забив вражаючий гол на 70-й хвилині, продемонструвавши свої виняткові таланти і забезпечивши команді перемогу. «Мальорка» зробила кілька замін, але не змогла переломити хід матчу. Ближче до кінця матчу, коли перемога була вже практично забезпечена, «Барселона» продовжила робити заміни, і на полі з’явилися Серхіо Бускетс і Ерік Гарсія. Загалом, це була переконлива перемога «Барселони» з підсумковим рахунком 3:0. Переконлива перемога засвідчила, що «Барселона» продовжує домінувати в чемпіонаті Іспанії і чому вона залишається однією з найгрізніших команд у Європі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Барселона, Мальорка — Райо Вальєкано.