Кадіс — Сельта — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 22:03 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Сельта — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Сельта (Віго).

Кадис - Сельта - 1:0. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Сельта - 1:0. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Кадіс (Іспанія) — Сельта (Віго) — 1:0 (0:0)
Голи: Собріно (53)

Попередження: Лосано (10), Хаві Галан (16), Собріно (27), Бонгонда (39), Нуньєс (45), Л. де ла Торре (49), Луїс Ернандес (59), С. Гвардіола (60), Родрігес (60), Рубен Алькарас (63), Алехо (77), Аспас (90+5), Феде Сан Еметеріо (90+5), Г. Ескаланте (90)...

Огляд матчу Кадіс — Сельта:

Кадіс і Сельта Віго нещодавно зустрілися в матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья». Матч був дуже очікуваним, обидві команди були сповнені рішучості набрати три очки. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди не змогли забити жодного гола. У перерві рахунок був безгольовим — 0:0. У другому таймі обидві команди спробували вийти з глухого кута. Першим вдарив «Кадіс», забивши гол Р. Собріно на 53-й хвилині. Цього зусилля виявилося достатньо для перемоги з рахунком 1:0, оскільки «Сельта Віго» не змогла зрівняти рахунок. Протягом усього матчу гравці обох команд отримали кілька жовтих карток. На 10-й хвилині жовту картку отримав К. Лосано з «Кадіса», а на 16-й хвилині — Х. Галан із «Сельти Віго». На 27-й хвилині жовту картку отримав Р. Собріно, а через 12 хвилин, на 39-й хвилині, жовту картку отримав Т. Бонгонда з «Кадіса». Незважаючи на гол «Кадіса», їхній темп був дещо ослаблений скасованим голом перед самою перервою через порушення офсайду К. Лосано.

За мить до перерви У. Нуньєс із «Сельти Віго» отримав жовту картку. У другій половині матчу відбулося кілька замін, причому «Сельта Віго» зробила кілька змін у своєму складі. Л. де ла Торре був замінений на М. Родрігеса на 46-й хвилині, а на 62-й хвилині Х. Мальо та Я. Ларсен вийшли замість Г. Пасьєнсії та І. Аспаса. На тій же хвилині О. Родрігес був замінений на О. Мінгесу. Кадіс також зробив три заміни в цій половині гри. К. Лосано був замінений на Ф. Сан-Еметеріо на 64-й хвилині, потім Т. Бонгонда був замінений на І. Алехо, а С. Гвардіола був замінений на Р. Марті на 76-й хвилині. Ближче до кінця гри, на 87-й хвилині, Р. Алькарас був замінений на М. Мбайє. Наприкінці матчу почався шквал жовтих карток: на 90-й хвилині жовті картки отримали Г. Ескаланте і Ф. Сан-Еметеріо з «Кадіса». І. Аспас із «Сельта Віго» також отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві сторони продемонстрували рішучість і майстерність. У підсумку «Кадіс» здобув перемогу з рахунком 1:0. Цей результат, безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ельче — Кадіс, Сельта — Барселона.