Ворскла — Колос — 2:0. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-29 16:53 29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Колос — 2:0. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Колос (Ковалівка).

Ворскла - Колос - 2:0. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Колос - 2:0. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Ворскла (Полтава) — Колос (Ковалівка) — 2:0 (0:0)
Голи: Феліпе Родрігес (75), О. Скляр (87)

Предупредження: Степанюк (56)

Огляд матчу Ворскла — Колос:

Матч Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та ковалівським «Колосом» став захопливим поєдинком для любителів футболу. Матч проходив на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського без глядачів через пандемічну ситуацію, що склалася. У перерві рахунок був рівним — 0:0, обидві команди створювали можливості, але не змогли їх реалізувати. У другому таймі полтавська «Ворскла» взяла гру під свій контроль, і на 56-й хвилині Р. Степанюк із полтавської «Ворскли» отримав жовту картку. Колос Ковалівка одразу ж відповів заміною, випустивши на 57-й хвилині С. Мякушка замість О. Ільїна. «Колос Ковалівка» продовжив заміну на 67-й хвилині, випустивши В. Велетена, С. Болбата і К. Попова замість Д. Безбородька. Тим часом полтавська «Ворскла» зробила дві заміни, випустивши А. Челядіна замість Феліпе Родрігеса та І. Кейна замість В. Юрченка.

Лише на 75-й хвилині полтавська «Ворскла» нарешті вирвалася вперед. Феліпе Родрігес забив перший гол у матчі, чим привів у сказ домашній натовп. «Колос Ковалівка» намагався контратакувати, але їхні зусилля були марними. На 84-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив ще дві заміни, випустивши В. Ємеця замість О. Зозулі та О. Богданова замість В. Лисенка. Але саме полтавська «Ворскла» вкотре відзначилася: на 87-й хвилині О. Скляр забив гол, забезпечивши перемогу своїй команді. В останні хвилини матчу полтавська «Ворскла» зробила ще три заміни: Т. Сефері вийшов замість І. Крупського, А. Кулаковський — замість О. Скляра, а В. Чеснаков — замість Лукаса Раміреса. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь полтавської «Ворскли», яка набрала три очки і піднялася в турнірній таблиці. Обидві команди показали цікаву гру, що зробило цей матч захопливим для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Шахтар, Колос — Львів.