Львів — Інгулець — 0:2. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-29 16:57 29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) та ... Львів — Інгулець — 0:2. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) та Інгулець (Петрове).

Львов - Ингулец - 0:2. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаЛьвов - Ингулец - 0:2. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Львів (Львів) — Інгулець (Петрове) — 0:2 (0:0)
Голи: M. Ковальов (52), Артем Сітало (71)

Попередження: Артем Вовкун (14), Клименко (55), Запорожець (75)

Огляд матчу Львів — Інгулець:

Футбольний матч між командами «Львів» та «Інгулець» закінчився несподіваною поразкою господарів поля: гості забили два голи в другому таймі і здобули перемогу. Матч проходив на стадіоні СКІФ, який є відомою футбольною ареною і популярним місцем для любителів спорту. Гра почалася повільно, обидві команди не могли забити в першому таймі. Однак на 14-й хвилині львів’яни отримали жовту картку, коли О. Вовкун був спійманий на фолі. На початку другого тайму інгулецька команда зробила дві заміни, випустивши М. Мельничука та В. Близниченка замість А. Смолякова та В. Клименка. Клименка. Перший гол у матчі інгулецька команда забила на 52-й хвилині, скориставшись штрафним. На 71-й хвилині А. Сітало забив другий м’яч у ворота гостей, забезпечивши їм комфортну перевагу.

Львівська команда спробувала відігратися, але не змогла домогтися успіху. Протягом усієї гри було проведено ще кілька замін і жовтих карток. Інгулецька команда зробила останню заміну на 90-й хвилині, помінявши А. Сітало на Д. Кравчука. Підсумковий рахунок матчу — 0:2 на користь команди «Інгулець». Ця гра була важливою для обох команд, оскільки вони входять до Прем’єр-ліги, яка є вищою футбольною лігою України. Обидві команди показали хорошу боротьбу, але зрештою верх взяла команда «Інгулець». Загалом, матч між «Львовом» та «Інгульцем» був захопливою та цікавою грою для футбольних уболівальників. Атмосфера була напруженою, і обидві команди грали з пристрастю та рішучістю. Незважаючи на поразку, львівські вболівальники зберігають надію на майбутні матчі своєї команди, а інгулецькі вболівальники святкують цю важливу перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Львів, Верес — Інгулець.