Нант — Анже — 1:0. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:50 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Анже — 1:0. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Анже (Франція).

Нант - Анже - 1:0. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Анже - 1:0. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Нант (Франція) — Анже (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: Ганаго (16)

Огляд матчу Нант — Анже:

Матч між командами «Нант» і «Анже» закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля, команди «Нант», у Лізі 1 на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено». Рахунок у перерві був 1:0 і залишався таким до фінального свистка. На 16-й хвилині «Нант» вийшов уперед завдяки голу І. Ганаго. Після цього голу господарі взяли гру під свій контроль і більшу частину матчу стримували «Анже». «Анже» спробував повернутися в гру в другому таймі, зробивши дві заміни на 55-й хвилині.

С. Тіуб був замінений на Л. Рао-Лізоа, а Х. Сабанович вийшов замість Ф. Ель Мелалі. Однак незабаром «Нант» також зробив заміну: М. Коко вийшов замість Ф. Молле на 59-й хвилині. Анже продовжував вносити зміни, намагаючись знайти рівний рахунок: Б. Менді замінив Л. Діоні на 61-й хвилині, а П. Капелле вийшов замість А. Юну на 77-й хвилині. У другому таймі «Нант» також зробив заміни: К. Траоре замінив Ж. Хаджама на 62-й хвилині, а К. Мерлен вийшов замість С. Аппуа на 77-й хвилині. На 78-й хвилині «Нант» здійснив ще дві заміни: І. Ганаго замінив М. Сімон, а П. Чірівелла вийшов замість М. Сіссоко. «Нант» зумів протриматися до кінця матчу і забезпечив собі всі три очки. Незважаючи на перемогу, «Нант» залишається в нижній половині таблиці, а «Анже» — у верхній. Ця перемога додасть «Нанту» такої необхідної впевненості у своїх силах, оскільки вони прагнуть піднятися вгору по турнірній таблиці.