Монако — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:57 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Тулуза (Франція).

Монако - Тулуза - 1:2. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Тулуза - 1:2. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Монако (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:2 (0:0)
Голи: Бен Йеддер (78) — З. Абухлал (70), Р. Хілі (90+4)

Попередження: Агілар (12), V. Sierro (58), Р. Хілі (90+5)

Огляд матчу Монако — Тулуза:

Футбольні вболівальники по всьому світу стежили за захопливим матчем між «Монако» і «Тулузою» в Лізі 1. Матч проходив на стадіоні «Стад Луї II», і хоча гра була дуже напруженою, «Тулуза» здобула перемогу з рахунком 2:1. У першій половині гри обидві команди намагалися пройти оборону одна одної. На 12-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» Р. Агілар, задавши тон запеклому поєдинку. Перший тайм закінчився без забитих голів, і обидві команди, схоже, зосередилися на оборонній стратегії. Другий тайм розпочався із замін: Т. Мінаміно і Е. Бен Сегір з «Монако» замінили Е. Діопа і Б. Емболо відповідно. Тулуза також зробила перестановки у своєму складі: Д. Жанро, В. Бірманцевич і А. Онайву замінили Б. ван ден Боомена, З. Абухлала і Р. Ратао.

Гол у матчі нарешті відбувся на 70-й хвилині, коли гравець «Тулузи» З. Абухлал забив гол, вивівши команду гостей уперед. Монако швидко відповів голом В. Бен Йеддера на 78-й хвилині, зрівнявши рахунок. Однак на останній хвилині гри Р. Хілі з Тулузи знайшов крапку в матчі, забезпечивши перемогу своїй команді. Матч був дуже напруженим, обидві команди продемонстрували вражаючі навички як в атаці, так і в обороні. Під час матчу гравець «Монако» Р. Агілар і гравці «Тулузи» В. Сьєрро та Р. Хілі отримали жовті картки, що свідчить про змагальний характер гри. Зрештою, заміни «Тулузи» мали значний вплив на хід матчу. Тактичні ходи команди виправдали себе, дозволивши їй здобути перемогу. Матч став захоплюючим видовищем висококласного футболу, і обидві команди повинні пишатися своїми зусиллями.