Труа — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-04 00:00 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і ... Труа — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і Лілль (Франція).

Труа - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаТруа - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Труа (Франція) — Лілль (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Лопес (72) — Діакіте (52)

Попередження: Андре (15), Габріель Гудмундссон (26), Анхель Гомес (32), Адам Оунас (55)

Огляд матчу Труа — Лілль:

Футбольний матч між командами «Естак Труа» та «Лілль», що відбувся на стадіоні «Стад де л’Об», був захопливим і закінчився внічию 1:1. У першому таймі обидві команди грали на рівних, і в перерві рахунок залишився безрезультатним. Лілль сильно почав гру і домінував у перші хвилини. Однак на 15-й хвилині гравець «Лілля» Б. Андре отримав жовту картку, що дало можливість «Естак Труа» вийти вперед. Гра продовжувала носити фізичний характер, а гравці «Лілля» Г. Гудмундссон і А. Гомеш отримали жовті картки на 26-й і 32-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму «Лілль» зробив заміну, випустивши замість Гудмундссона Т. Веа.

Ця заміна виявилася ефективною для «Лілля», оскільки на 52-й хвилині Б. Діакіте забив перший гол у матчі. Діакіте забив перший гол у матчі. Незважаючи на відставання, «Естак Труа» продовжував іти вперед і був винагороджений на 72-й хвилині, коли Роні Лопеш забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок. У другому таймі обидві команди провели заміни: А. Унас із «Лілля» і Р. Куаме з «Естак Труа» були замінені на 73-й і 75-й хвилинах відповідно. По ходу гри обидві команди мали шанси забити, але оборона трималася до фінального свистка. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни: «Лілль» замінив Р. Кабеллу на М. Байо, а «Естак Труа» замінив Лопеша на Ф. Тардьє. Загалом, це була напружена гра між двома рішуче налаштованими командами. Домінування «Лілля» на початку гри було скомпрометовано «Естак Труа» в другому таймі, і гра завершилася заслуженою нічиєю.