Кремонезе — Салернітана — 2:0. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-04 00:04 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і ... Кремонезе — Салернітана — 2:0. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і Салернітана (Італія).

Кремонезе - Салернитана - 2:0. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаКремонезе - Салернитана - 2:0. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 38-й тур

Кремонезе (Італія) — Салернітана (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: К. Буонайуто (26), Френк Цаджут (88)

Предупредження: Гільоне (29), Кулібалі (39), Пьонтек (87)

Огляд матчу Кремонезе — Салернітана:

У нещодавньому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні Джованні Зіні, «Кремонезе» приймав «Салернітану» в захопливій футбольній грі. Рахунок у перерві матчу був 1:0 на користь «Кремонезе», який надалі був збільшений до 2:0. Гра почалася на позитивній ноті для «Кремонезе»: вже на 12-й хвилині тренер зробив першу заміну: В. Чірічес вийшов на поле, а його місце зайняв М. Бьянкетті. Потім відбулася ще одна заміна на 17-й хвилині, коли П. Гальдамес замінив М. Кастаньєтті. Кремонезе першими повели в рахунку на 26-й хвилині з пенальті, призначеного К. Буонаюто. За цим голом послідувала жовта картка для П. Гігліоне з «Кремонезе» на 29-й хвилині.

З іншого боку, гравець «Салернітани» Л. Кулібалі отримав жовту картку на 39-й хвилині. У перерві «Кремонезе» зробив ще дві заміни: Д. Чіофані замінив Ф. Цаджута, а К. Буонайуто замінив Д. Окереке. У другому таймі відбулися ще дві зміни: «Салернітана» ввела в гру Е. Ботейма і Е. Бохінена замість Г. Маджоре і Х. Ніколуссі Кавілья відповідно. По ходу гри «Салернітана» зробила останню заміну на 76-й хвилині: Н. Дьомбер замінив Я. Самбіа. Кремонезе зробили останню заміну в матчі на 82-й хвилині, П. Гільоне замінив Л. Сернікола. На 87-й хвилині К. П’ятек із «Салернітани» отримав жовту картку, а за хвилину Ф. Цаджута з «Кремонезе» забив гол, оформивши перемогу. Остання заміна в матчі відбулася на 90-й хвилині: Л. Пірола з «Салернітани» був замінений на В. Троост-Еконга. Цього вечора «Кремонезе» пішли переможцями, заробивши цінні очки в Серії А.