Ліга чемпіонів. Фінал. «Манчестер Сіті» — «Інтер» — 1:0. Команда Гвардіоли — тріумфатор головного клубного турніру Європи!

2023-06-10 23:56 У суботу, 10-го червня, у Стамбулі відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів, у якому «Манчестер Сіті» обіграв ... Ліга чемпіонів. Фінал. «Манчестер Сіті» — «Інтер» — 1:0. Команда Гвардіоли — тріумфатор головного клубного турніру Європи!

У суботу, 10-го червня, у Стамбулі відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів, у якому «Манчестер Сіті» обіграв «Інтер».

«<a href=«Манчестер Сіті» — «Інтер» — 1:0

Ліга чемпіонів. Фінал

«МАНЧЕСТЕР СІТІ» (Англія) — «ІНТЕР» (Мілан, Італія) − 1:0 (0:0)
Гол: Родрі (69).

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Аке, Рубен Діаш, Аканджі, Родрі, Стоунз (Вокер, 82), Гріліш, Гюндоган, де Брюйне (Фоден, 36).

«Інтер»: Онана, Бастоні (Гозенс, 75), Ачербі, Дарміан (д’Амброзіо, 84), Дімарко, Чалханоглу (Мхітарян, 84), Брозович, Барелла, Думфріс (Белланова, 75), Джеко (Лукаку, 57), Л. Мартінес.

Головний матч сезону розпочався з атак «Манчестер Сіті»: команда Гвардіоли, взявши м’яч під свій контроль, створила перший гольовий момент уже на 6-й хвилині зустрічі. Сілва, змістившись із правої брівки, пробив із лінії штрафного майданчика в дальній кут — м’яч пролетів біля штанги. Здавалося, що такі моменти біля воріт «Інтера» зараз підуть один за одним, але, що дивно, італійцям у наступні кілька хвилин вдалося вирівняти гру.

Ба більше, підопічні Індзагі зуміли не лише збити темп наступу «Сіті», а й почали проводити свої позиційні атаки. Час від часу Едерсона з дальньої дистанції «перевіряли» півзахисники «Інтера», але безуспішно. Розуміючи, що така гра буде на користь італійцям, манчестерський клуб спробував додати у швидкості, але номінальні гості витримали натиск. Ба більше, у середині першого тайму їм вдалося вивести з гри одного з лідерів «Сіті» — Кевіна де Брюйне. Бельгієць зазнав травми в боротьбі із суперником і залишив поле, поступившись місцем Фодену.

І все ж ближчими до того, щоб відкрити рахунок до перерви, були підопічні Гвардіоли. Прекрасний момент не використав Голанд: вийшовши майже віч-на-віч з Онаною, норвежець не зумів переграти кіпера «Інтера». Кінцівка тайму також вийшла напруженою — італійці фолили майже в кожному епізоді, не даючи суперникам вільного простору. У підсумку перша половина протистояння завершилася «сухо».

Эрлинг Холанд. Фото: gettyimages.comЭрлинг Холанд. Фото: gettyimages.com

Після перерви картина гри не сильно змінилася — «Манчестер Сіті» продовжив більше володіти м’ячем, але Голанду і компанії весь час не вистачало то останнього точного пасу, то удару. А ось «Інтер» міг цілком відкривати рахунок на 59-й хвилині зустрічі: після помилки Аканджі, Мартінес вийшов віч-на-віч з Едерсоном, але воротар англійського клубу знову зіграв надійно і парирував удар аргентинця.

І все ж «Манчестер Сіті» заслужено зумів відкрити рахунок на 69-й хвилині гри: після чудової комбінації та пасу до штрафного майданчика «Інтера», м’яч дістався Родрі, який влучно пробив повз усіх футболістів італійського клубу — у сітку воріт − 1:0! Але буквально в наступній же атаці італійці могли зрівняти рахунок — після навісу в штрафний майданчик, Дімарко спочатку головою пробив у поперечину, а на добиванні не зумів пробити точно по майже порожніх воротах!

Ближче до кінця матчу Індзагі вже пішов ва-банк, зробивши відразу кілька замін з акцентом на атаку. Але ані Лукаку, ані іншим гравцям «нерадзуррі» не вдалося засмутити суперника до фінального свистка, хоча свій неймовірний момент вони все ж створили — на 89-й хвилині Лукаку з метра пробив у Діаша, який стояв на лінії воріт! Після цього епізоду вже стало зрозуміло, що англійці перемогу не віддадуть.

«Манчестер Сіті» — тріумфатор головного європейського клубного турніру Європи! Прекрасна команда Гвардіоли абсолютно заслужено завоювала трофей, оформивши требл у нинішньому сезоні!