Молдова — Польща — 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:42 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Молдови та Збірна Польщі. Молдова ... Молдова — Польща — 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Молдови та Збірна Польщі.

Молдова - Польша - 3:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаМолдова - Польша - 3:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Молдова — Польща — 3:2 (0:2)
Голи: І. Ніколаєску (48), І. Ніколаєску (79), Бабогло (85) — Мілік (12), Левандовскі (34)

Предупредження: Бабогло (51), І. Ніколаєску (80), Олег Реабчук (90+2)

Огляд матчу Молдова — Польща:

Відбірковий матч Чемпіонату Європи з футболу між збірними Молдови та Польщі був грою з двох половин. У напруженому першому таймі Польща комфортно вела з рахунком 0:2 завдяки голам А. Міліка та Р. Левандовскі. На початку другого тайму Молдова зробила дві заміни, випустивши К. Дроса і В. Дамаскана, щоб струсити ситуацію на полі. Це принесло свої плоди майже одразу: І. Ніколаєску забив гол за Молдову всього через дві хвилини після початку другого тайму, довівши рахунок до 1:2. Потім на 51-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Молдови В. Бабогло. Польща відповіла потрійною заміною, випустивши П. Франковського, Н. Залевського і К. Свідерського замість Б. Берешинського, Я. Камінського і А. Міліка відповідно. Молдова продовжувала тиснути і на 79-й хвилині знову забила гол, а Ніколаєску забив свій другий гол у матчі і зрівняв рахунок — 2:2.

Напруга продовжувала наростати, коли на 80-й хвилині молдавський гравець Ніколаєску отримав жовту картку. Польща зробила четверту заміну на 83-й хвилині, замінивши Д. Шиманського на К. Лінетті. Лінетті. У цей момент здавалося, що гра закінчиться внічию, але у Молдови були інші плани. На 85-й хвилині Молдова зробила третю заміну, випустивши С. Кожокаря замість Ніколаєску, який покинув поле під бурхливі оплески, забивши два вирішальні голи. Лише через кілька секунд В. Бабогло забив переможний гол Молдови, довівши остаточний рахунок до 3:2. Д. Райлян і О. Реабчук з Молдови отримали жовті картки в перерві матчу, але було надто пізно для Польщі, яка втратила свою перевагу. Матч проходив на стадіоні «Зімбру» і став захоплюючим видовищем футболу з обох сторін. Перемога Молдови увійде в історію як один із найвеличніших моментів у її футбольній історії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фарери — Молдова, Польща — Фарери.