Австрія — Швеція — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:44 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Швеції. Австрия ... Австрія — Швеція — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Швеції.

Австрия - Швеция - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАвстрия - Швеция - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Австрія — Швеція — 2:0 (0:0)
Голи: Баумгартнер (81), Баумгартнер (89)

Предупредження: С. Пош (12)

Огляд матчу Австрія — Швеція:

Відбірковий матч між збірними Австрії та Швеції на Єврочемпіонат пройшов на знаменитому стадіоні «Ернст-Хаппель-Штадіон». Гра почалася з великим хвилюванням, але саме австрійська команда почала її не дуже вдало: захисник С. Пош отримав жовту картку на 12-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. На початку другого тайму Швеція зробила заміну: А. Екдаль вийшов замість Й. Карлстрема. Незабаром після цього Австрія зробила дві заміни: С. Пош і Дж. Адаму залишили поле замість М. Вобера і М. Арнаутовича. Зміни, здавалося, пішли на користь Австрії, оскільки вони почали чинити тиск і створювати моменти. На 59-й хвилині Австрія зробила ще одну заміну: П. Віммер вийшов замість М. Сабітцера.

Швеція спробувала відігратися, зробивши дві заміни на 76-й хвилині: А. Ісак і Е. Форсберг вийшли замість В. Гьокереса і Й. Карлссона відповідно. На жаль, зусиль Швеції виявилося недостатньо проти надійної оборони Австрії. На 81-й хвилині австрієць К. Баумгартнер знайшов нагоду для прориву і забив перший гол у матчі, приголомшивши шведську команду та вболівальників. Швеція спробувала відігратися і зробила дві пізні заміни на 87-й хвилині: М. Сванберг і Д. Кулусевскі вийшли замість В. Клаессона та А. Еланги відповідно. Однак ще один гол Баумгартнера на 89-й хвилині став вирішальним для Австрії та забезпечив їй перемогу. У підсумку матч закінчився з рахунком 2:0, а Баумгартнер став героєм Австрії, забивши два вирішальні голи. Матч був наповнений драматизмом і хвилюванням, і обидві команди виклалися на повну. Вболівальники на стадіоні Ернст-Хаппель стали свідками чудового виступу австрійської команди, яка цього дня виявилася сильнішою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швеція — Австрія, Естонія — Швеція.