Ліхтенштейн — Словаччина — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:46 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Словаччини. Лихтенштейн ... Ліхтенштейн — Словаччина — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Словаччини.

Лихтенштейн - Словакия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛихтенштейн - Словакия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ліхтенштейн — Словаччина — 0:1 (0:1)
Голи: Денис Вавро (45+1)

Предупредження: Ніклас Бек (31)

Огляд матчу Ліхтенштейн — Словаччина:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Райнпарк», Ліхтенштейн показав свою мужність і боровся зі Словаччиною до останнього свистка. Незважаючи на те, що господарям поля не вдалося здобути перемогу, їхні вболівальники, безсумнівно, відчували почуття гордості за зусилля своєї команди, яка зробила цей матч складним для Словаччини. Рахунок у перерві 0:1 на користь Словаччини став результатом голу, забитого Д. Вавро на 45-й хвилині.

У матчі також було отримано жовту картку Н. Беком із Ліхтенштейну на 31-й хвилині. У другому таймі Ліхтенштейн зробив три заміни, щоб спробувати зрівняти рахунок. С. Вольфінгер і Ф. Вольфінгер з’явилися на 62-й хвилині, а Ф. Саглам — на 77-й хвилині. Словаччина зробила чотири заміни: Р. Мака замінив Дюріш на 62-й хвилині, а Р. Поліївка і М. Гамшик вийшли замість Стрільця і Беро відповідно на 78-й хвилині. Пізніше С. Лоботка замінив П. Гросовського на 89-й хвилині. Але обидві команди не змогли забити в другому таймі, хоча Ліхтенштейн доклав чимало зусиль, завдаючи ударів по воротах і більше атакуючи в цьому періоді. Гра закінчилася з рахунком 0:1, і Словаччина взяла важливі три очки, щоб встановити свою перевагу у відбірковій групі. Матчі між невеликими футбольними країнами можуть залишитися непоміченими через більш гучні матчі в інших країнах. Проте, ці ігри є фантастичною можливістю для команд кинути виклик самим собі і розширити свої кордони. Хоча Ліхтенштейн, можливо, і програв, він показав усьому футбольному світу, що в майбутньому він може завдати своїм суперникам чимало клопоту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боснія — Ліхтенштейн, Словаччина — Португалія.