«Перемогли суперника, здатного ліквідувати Францію», — іспанські ЗМІ про матч з Україною

2023-07-07 17:27 Преса Іспанії сповнена тріумфальних заголовків після перемоги своєї молодіжної збірної над Україною в півфіналі Євро-2023 U-21 ... «Перемогли суперника, здатного ліквідувати Францію», — іспанські ЗМІ про матч з Україною

Преса Іспанії сповнена тріумфальних заголовків після перемоги своєї молодіжної збірної над Україною в півфіналі Євро-2023 U-21 (5:1), пише Команда1.

Marca

«Іспанія в імперському стилі вийшла до півфіналу», — сповнена гордості авторитетна Marca.

«Величний матч для Іспанії проти України Мудрика, що забезпечив для неї місце у фіналі чемпіонату Європи. Незабутній другий тайм, у якому Ла Рохіта буквально змела суперника. Безсумнівно, найкращий матч молодіжної команди за довгий час, у якому всі гравці були на вражаючому рівні. Від Арнау Тенаса до Абеля Руїса», — хвалить свою команду видання.

As

«Третя корона чекає в Батумі», — заздалегідь радіє As.

«Тим, хто думав, що для хлопців Санті Денія «фанфари тричі не прозвучать», покоління-2000 іспанського футболу відповіло вчора матчем проти України. Воно прагне стати чемпіоном Європи U-17, U-19 та U-21.

Україна, яка протягом усього турніру показала себе як чудова команда, відкрила свої козирі з перших хвилин гри. Різниця від матчів групового етапу в тому, що зараз у них є Мудрик, який відкриває шляхи до воріт суперників.

Не минуло й п’яти хвилин, а гравець Челсі вже двічі переграв Віктора Гомеса. Підстраховка була вчасною у перші два рази, але не у третій. 100-мільйонний вінгер залишив іспанця сидіти в штрафній і низом спрямував м’яч на Бондаренка, який лівою ногою пробив Арнау Тенаса.

Україна не здалася після двох пропущених м’ячів і знову й знову покладалася на Мудрика, який кожен раз, коли торкався м’яча, викликав рев стадіона. Кровотечу, яку створював Мудрик в обороні збірної Іспанії, потрібно було зупинити, і в другому таймі Денія перейшов на вінгерів», — хвалить свого тренера видання.

Sport

«Іспанія летить все вище і перешкодою до титулу залишається лише Англія», — тріумфує Sport.

«Іспанія продемонтрували справжній удар циклону в матчі проти України і цієї суботи зустрінеться з Англією у фіналі Євро-2023. Ніхто не очікував такої демонстрації сили. У півфіналі і проти такого незручного суперника, здатного ліквідувати саму Францію і з таким дияволом, як Мудрик, у своїх лавах. Але це покоління вкотре показало, що вміє конкурувати та керувати своїми емоціями.

100-мільйонний Мудрик показав, що він особливий талант із неймовірною зміною темпу та паузою для останнього пасу. Елітний гравець!» — переконаний Sport.