Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело другий контрольний матч. Суперником команди Мірчі Луческу виступив австрійський «Вольфсберг».
Контрольний матч
«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ВОЛЬФСБЕРГ» (Австрія) — 8:0 (2:0)
Голи: Ледньов (6), Кабаєв (26, 59), Шепелєв (46), Беніто (68, 90), Ярмоленко (87), Буяльський (89)
«Динамо»: 51.Моргун (74.Ігнатенко, 65), 44.Дубінчак (20.Караваєв, 46), 23.Малиш (24.Тимчик, 70), 3.Боль (40.Біловар, 46), 25.Дячук (4.Попов, 46), 14.Яцик (29.Буяльський, 70), 37.Царенко (18.Андрієвський, 46), 7.Кабаєв (21.Ярмоленко, 70), 10.Шапаренко (К) (8.Шепелєв, 46), 70.Лєднєв (91.Волошин, 46), 92.Рамадані (77.Беніто, 46).
«Вольфсберг»: 32.Мюллер, 2.Генсер, 4.Фрітцер, 5.Мухаремович, 6.Хайдіні, 7.Шарфеттер, 9.Каріч, 10.Койзек, 12.Бруггер, 16.Їлмаз, 18.Тяллер.
З перших хвилин динамівці взяли м’яч під свій контроль і розігрували різні комбінації. І вже на 6-й хвилині вони повели в рахунку: після вдалої скидки від Царенка Лєднєв прийняв та обробив м’яч і з лінії штрафного спрямував його повз воротаря, спіймавши його на протиході — 1:0. Одразу зі штрафного міг відзначитися Шапаренко, але влучив у стінку, а незабаром удар Кабаєва було заблоковано.
Динамівці володіли ініціативою і перевагою. Коли м’яч опинявся у суперника, кияни вчасно накривали опонентів, вступали у відбір і робили перехоплення. Добре проходив флангом Малиш, неточного удару завдав Дубінчак.
Зазначимо, що в спекотну погоду арбітр робив паузу в кожному з таймів, щоб гравці обох команд могли попити води й освіжитися. Одразу після неї українці відзначилися вдруге: Лєднєв прорвався до штрафного майданчика, обіграв двох захисників і викотив м’яч Кабєєву, який набігав паралельним курсом і перебував у вигіднішому становищі. Владиславу залишилося несильним ударом переправити м’яч у сітку.
До свистка на перерву у потенційно небезпечних моментів були Рамадані та Царенко, але їх трохи підвела реалізація. Те саме стосується й удару Лєднєва — Богдан пробив вище воріт. Завершився тайм подачею від кутової позначки — австрійці змогли відбитися.
Щойно розпочався другий тайм, динамівці відзначилися ще раз: після пасу Андрієвського головою забив Шепелєв. Також варто згадати моменти Беніто, Волошина та Кабаєва. А зовсім скоро Кабаєву вдалося оформити дубль: після багатоходової комбінації та передачі від Караваєва Владислав із відскоком від газону відправив м’яч у сітку.
Словом, гра переважно відбувалася на чужій половині поля, а моменти біля воріт австрійців виникали регулярно і також регулярно втілювалися в забиті м’ячі. Утім, протягом певного часу біля власного штрафного суперники намагалися діяти надійно, блокуючи простріли Яцика на Волошина. Але й вони не змогли нейтралізувати чергову результативну атаку киян, коли Беніто, отримавши пас від Волошина, здорово пробив під поперечину майже з лінії воротарського.
«Динамо» продовжувало йти вперед до самого фінального свистка, і вболівальники, серед яких було чимало українців, побачили ще три забиті м’ячі. Спочатку Караваєв віддав гарний пас у напрямку Буяльського, той пропустив м’яч далі на Ярмоленка, і Андрій з близької відстані вразив володіння «Вольфсбергера», відзначивши чудовим голом своє повернення в «Динамо».
За хвилину Ярмоленко вже виступив у ролі асистента: Буяльський обігрався з ним, Андрій повернув йому м’яч і Віталій без проблем переграв воротаря. А ефектну крапку в матчі поставив Беніто, оформивши дубль, а результативну передачу йому віддав той же Ярмоленко.
8:0 — друга впевнена перемога «Динамо» на тренувальному зборі в Австрії. Наступний спаринг «біло-сині» проведуть 12 липня проти швейцарської команди «Янг Бойз».
Враховуючи такий розгромний результат і відсутність жодних анонсів гри з боку австрійців, українські вболівальники почали сумніватися, що киянам протистояла перша команда тамтешнього клубу. А зважаючи на те, що того ж для «Вольфсберґер» грав спаринг зі словацькою «Жиліною» (2:2), такі сумніви стали ще сильнішими.
Як виявилося, «Динамо» справді гралио не проти цього колективу. Суперником «біло-синіх» став «Вольфсберґер ІІ» або, як ще його називають, «WAC Amateure», який грає у третій за силою лізі Австрії. У стартовому складі команди в матчі з киянами вийшли футболісти, вік яких складає 16-21 рік.
Як наслідок, «Динамо» провело матч із аматорським колективом, який, вочевидь, має дотичність до структури вищезгаданого австрійського клубу. Проте столичний клуб подав цей поєдинок як зустріч зі самим «Вольфсберґером», нічого не кажучи про аматорський статус опонентів. Іншими словами, кияни просто обдурили своїх вболівальників… (https://sportyvka.com.ua/50754-dynamo-obdurylo-vlasnykh-ubolivalnykiv.html?fbclid=IwAR37DW-TCJLcP32oIhadCKVZltjSkYe3uowAAllQi4_1VSqNg_NIrRXMt9k)
А саме цікаве те, що це ідея пана Луческу не транслювати два перші матча, бо він точно знав , про своїх суперників , тому не бажав, щоб прихильники все побачили відразу, а післі двох матчив вболівальники дуже задоволени результатами та кількістю голів , але коли все стало зрозумілим, якось іспанський сором завітав
Одне діло, коли ти дивишся цілий матч та бачиш плюси та мінуси в ньому.
На сайті АС Вольсбергер жодної згадки про гру з киянами немає.
Є звіт про гру з ДСВ Леобен 7 липня в 18:00.
"З нагоди 65-ї річниці SV Tainach вовки зіграли контрольний матч проти DSV Leoben на спортивному комплексі Tainach. "Вовки" пропустили гол на першій хвилині. Флоріан Рідер зміг компенсувати цей недолік прямою реалізацією штрафного удару на 19-й хвилині. У заключній фазі нашим хлопцям довелося прийняти гол, щоб зробити рахунок 1:2".
Ось склад тих хто грав в пятницю.
Вийщли в основі: Гютлбауэр (до 45′) – Верачниг – Баумгартнер (до 45′) – Пизингер (до 45′) – Шерцер (до 45′) – Мюллер – Алтунашвили (до 45′) – Омич (до 45′) – Ридер – Карпентер (до 45′) – Балло (до 45′)
Запасні: Бонманн (с 45′) – Букусу (с 45′) – Новак (с 45′) – Ибертсбергер (с 45′) – Кершбаумер (с 45′) – Ляйтгеб (с 45′) – Грубер (с 45′) – Ясич (с 45′) – Забитцер (с 45′ на 72′) – Шиффрль (с 72′)
А тепер порівняємо зі складом, що грав проти Динамо.
32.Мюллер, 2.Генсер, 4.Фрітцер, 5.Мухаремович, 6.Хайдіні, 7.Шарфеттер, 9.Каріч, 10.Койзек, 12.Бруггер, 16.Їлмаз, 18.Тяллер.
Бачу лише одно співпадіння Мюллер. Але прои нам грав Мюллер воротар, а проти Леобена - польовий гравець.
Так проти якого АС Вольсбергера Динамо грало?
Гадаю, що банально вийшло якесь непорозуміння і хтось про щось домовився, а потім виявилося, що місце вже "зайнято" (Жиліною). Тому і побігали проти резерву. Хто в цьому винен і як такому запобігти на майбутнє, то вже нехай в "менеджменті" (спеціально беру в лапки) Динамо розбираються
В Германии иметь фамилию Мюллер, всё равно что не иметь никакой. (с)
Австрия, конечно не Германия, но...
Кстати, австрияки с которыми я работал, относятся к Германии как беларусы к свинособакии. Такой себе "немецкий мир".
Во-вторых, не понимаю в чём подвох? Состав австрийцев не сопоставлял, «специфика» и продолжительность их сборов мне неизвестна, австрийцы - довольно не самый слабый середняк в Австрии.... откуда такой счёт.,)))
Испугавшись прихода Ярмоленко, Леднёв начал забивать в его стиле :)
Бенито хоро отыграл весь момент, когда перебровил через вратаря!
Ярмола забил., это тоже плюс.
В общем, если не смотреть на соперника, то счёт весёлый :)