Яремчук забив шість голів за «Брюгге» в одному матчі, провівши на полі лише тайм!

2023-07-19 21:51 Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук став героєм сьогоднішнього контрольного матчу своєї команди з «Гейтсом». Українець ... Яремчук забив шість голів за «Брюгге» в одному матчі, провівши на полі лише тайм!

Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук став героєм сьогоднішнього контрольного матчу своєї команди з «Гейтсом». Українець у цьому спарингу зумів оформити цілих шість голів, провівши при цьому на полі лише один тайм.

Роман Яремчук (крайній праворуч)

27-річний футболіст з’явився на полі в цій зустрічі одразу після перерви і забив 6 із 13 м’ячів другої половини зустрічі.

Контрольний матч

«Брюгге» — «Гейтс» — 22:00 (9:0)
Голи: Тіаго (5, 32, 36), Де Кайпер (8), Сков Ольсен (9, 44, 45+1), Б’юкенен (18), Ванакен (42), ЯРЕМЧУК (48, 52, 72, 81, 83, 90), Саббе (51), Верман (55, 58, 88), Одої (63), Сандра (74), Хомма (76)

19.07.2023, 21:51