Контрольный матч. «Динамо» — «Рудар» — 6:1. Обзор матча

2023-07-22 14:59 У суботу, 22 липня, київське «Динамо» провело черговий тренувальний матч у рамках навчально-тренувального збору в Австрії. ... Контрольный матч. «Динамо» — «Рудар» — 6:1. Обзор матча

У суботу, 22 липня, київське «Динамо» провело черговий тренувальний матч у рамках навчально-тренувального збору в Австрії. Суперником підопічних Мірчі Луческу став представник другого дивізіону Словенії — «Рудар» із міста Веленьє. За обопільною згодою команд, поєдинок пройшов у незвичному форматі — команди зіграли три «періоди» по 40 хвилин кожен.

Контрольний матч

«Динамо» (Київ, Україна) — «Рудар» (Веленьє, Словенія) — 6:1
Голи: Бражко (21), Шапаренко (37), Діалло (54), Караваєв (83, 113), Рамадані (117) — Блудек (6).

«Динамо»: Нещерет (Бущан, 41; Моргун, 81) — Малиш (Тимчик, 61), Сирота (Дячук, 61), Попов (Біловар, 61), Вівчаренко (Дубінчак, 61) — Бражко (Сидорчук, 41, Рамадані, 81), Буяльський (Кабаєв, 61), Волошин (Лєднєв, 41; Караваєв, 81), Шапаренко (Шепелєв, 41; Андрієвський, 81), Ярмоленко (Діалло, 41; Царенко, 59) — Ванат (Беніто, 41; Горбач, 81).

Суперник доволі швидко вийшов вперед. На 6-й хвилині після подачі з кутового Блудек вистрибнув на ближній стійці та пробив повз Нещерета — 0:1.

Тривалий час «біло-синім» особливо нічого не вдавалося в атаці, а зрівняли рахунок кияни на 21-й хвилині. Бражко зіграв на підбиранні на підступах до штрафного майданчика, обіграв захисника та метрів із 25-ти пробив точно в кут — 1:1.

Буквально відразу чудовий момент, аби вивести «Динамо» вперед, мав Ярмоленко, але не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. Також класно зльоту пробивав Волошин, замикаючи подачу з кутового, але м’яч пролетів повз ворота. Ще в одному епізоді на ударну позицію вивели Ярмоленка, Андрій пробивав метрів із 10-ти — поруч зі стійкою.

Але все ж до першої перерви динамівці змогли вийти вперед. На 37-й хвилині після вкидання з ауту на лівому фланзі Шапаренко знайшов у штрафному майданчику Ваната, нападник притримав м’яч та віддав зворотню передачу на Миколу, і півзахисник «біло-синіх» класним обвідним ударом поклав сферу в дальній кут — 2:1.

На другий «період» тренерський штаб «біло-синіх» зробив шість замін. Незабаром після поновлення гри нагоду відзначитися мав Діалло — Самба отримав м’яч на лівому куті штрафного майданчика, здавалося, що робив простріл, але м’яч влучив у стійку, а удар Беніто, який опинився на підбиранні, був заблокований захисником.

На 54-й хвилині «Динамо» забило втретє. Спочатку після помилки воротаря Буяльський зіграв на перехопленні, але занадто відпустив м’яч і не зміг обіграти голкіпера. Але в наступній же атаці Вівчаренко знайшов на лівому куті штрафного майданчика Діалло, Самба накрутив відразу кількох захисників та відправив м’яча в дальній кут воріт — 3:1.

У подальшому «біло-сині» тримали суперника подалі від власних володінь, фактично залишивши Бущана без роботи, але при цьому й самі не особливо були активними в атаці. Збільшувати перевагу нашої команди міг хіба що Беніто, який підкараулив помилку захисника та втім на побачення з воротарем із центру поля, але не зміг переграти того у ближньому бою. Ще в одному епізоді нігерійцю не пощастило, коли він зіграв на підбиранні у штрафному майданчику, але навісним ударом поцілив у поперечину. Тож, на другу перерву команди пішли за переваги динамівців у два м’ячі.

На старті третього «періоду» два хороших моменти мав Царенко — спочатку Антон ударом із меж штрафного майданчика поцілив у стійку, а потім пробив поруч зі стійкою. Але динамівцям усе ж вдалося швидко забити. Андрієвський навісив із кутового, Караваєв пробив головою, воротар парирував за лінію воріт, а польовий гравець для остаточної впевненості у взятті воріт ще й добив м’яча у власні ворота — 4:1.

Дуже хотів забити Горбач, який вийшов на заміну. У нападника були два супермоменти, але в обох випадках просто неймовірні сейви вдавалися голкіперу, ще в одному епізоді не пощастило Царенку, який зіграв на підбиранні та пробивав із центру штрафного майданчика, але після рикошету від захисника м’яч пролетів над поперечиною.

П’ятий гол «Динамо» у матчі забив Караваєв, оформивши дубль. На 113-й хвилині Олександр вдало відгукнувся на простріл Кабаєва з лівого флангу та з близької відстані переправив м’яча у ворота. А остаточний рахунок у спарингу встановив Рамадані, який головою замкнув подачу з кутового — 6:1.

22.07.2023, 14:59