«У нас було достатньо моментів, щоб не програти «Динамо», — воротар «Оболоні»

2023-08-05 10:46 Воротар «Оболоні» Назар Федорівський підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з «Динамо» (2:4) у 2-му турі ... «У нас було достатньо моментів, щоб не програти «Динамо», — воротар «Оболоні»

Воротар «Оболоні» Назар Федорівський підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з «Динамо» (2:4) у 2-му турі чемпіонату України.

Назар Федорівський

«У нас було достатньо моментів, щоб не програти. Гра вийшла відкритою. Щодо не зарахованих голів, пенальті поки я не можу нічого сказати. Зараз потрібно відійти від напруженого поєдинку.

У роздягальні ми вислухали президента клубу і головного тренера. Загалом в УПЛ — класний рівень футболу. Усі клуби дають можливість грати у футбол, не закриваються в обороні, а ми намагаємося діяти не від оборони. Ми не будемо грати в „бий-біжи“. Футболісти „Оболоні“ вміють здорово переходити в атаку.

За такої спекотної погоди було видно, що після 15-ї хвилини захисники не завжди справлялися з нападниками. До гри не припускав, що після фінального свистка прийду в роздягальню з думкою: „Шкода, що не взяли бодай одне очко“. А зараз саме про це думаю. У нас реально був шанс зрівняти рахунок під час другого тайму.

Ви бачили, як ми налаштувалися на цю зустріч. Зрозуміло, що динамівці нас переграли за рахунок майстерності, насамперед Андрія Ярмоленка, Віталія Буяльського та Миколи Шапаренка. Ми отримуємо досвід. У нас у роздягальні зараз хороша атмосфера. Ми трохи злимося, але на самих себе — багато голів пропустили. Результат нас не задовольняє, але ми постараємося поліпшити свою гру як в обороні, так і в атаці», — сказав Федорівський.

05.08.2023, 10:46